خبر فوری:

رپورتاژ

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

رپورتاژ

فرصت های سرمایه گذاری در کانادا کم نیستند. با ما همراه باشید تا شما را با فرصت های سرمایه گذاری در شهر همیلتون بیشتر آشنا کنیم. شهر همیلتون برنامه های تشویقی مالی از طریق طرح بهبود، بهسازی جامعه و هسته شهر در قالب وام و کمک های بلاعوض برای کمک به هزینه های مربوط به توسعه/بازسازی ارائه می دهد. برخی از مشوق ها عبارتند از:

● برنامه اعطای کمک مالی بهبود املاک تجاری منطقه کسب و کار 

● برنامه اعطای کمک مالی بهسازی املاک تجاری 

● برنامه کمک هزینه افزایش مالیات همیلتون 

● برنامه سرمایه گذاری املاک چند کاربری در هسته شهر همیلتون 

● وام و برنامه کمک هزینه مسکن کریدور تجاری 

● برنامه کمک اجاره دفتر 

● برنامه کمک هزینه املاک قدیمی همیلتون 

● برنامه کمک هزینه حفاظت از میراث همیلتون 

تراست

تعداد زیادی پروژه و گزارش هایی برای آینده وجود دارد. در اینجا فقط چند مورد بیان شده است:

• مطالعه طراحی شهری برای بارتون-تیفانی (فرصت هایی برای مشارکت عمومی ساکنان و مشاغل در سراسر شهر)

• توسعه ایستگاه شمالی GO در جیمز استریت 

• سرمایه گذاری در هنرهای جیمز استریت 

• مطالعه امکان سنجی اقتصادی پارک کنفدراسیون

تامین اراضی صنعتی در همیلتون تا حدودی محدود است که دلیل اصلی آن مسائل مربوط به خدمات رسانی در پارک تجاری سابق گلانبروک شمالی است، که اکنون به رد هیل جنوبی معروف است. با سرویس دهی رد هیل جنوبی و تعلیق تصویب و سرویس کامل منطقه توسعه اشتغال فرودگاهی، شهر همیلتون تا سال 2031 به یکی از معدود مکانهای رشد صنعتی در منطقه بزرگ تورنتو تبدیل خواهد شد.

نقاط قوت  تامین اراضی صنعتی به صورت زیر هستند.

● از اوت 2014، تقریباً 180000 فوت مربع از فضای صنعتی در حال ساخت بوده و فعالیت مجوز ساخت در مجموع 80 میلیون دلار تخمین زده شد.

● فضای صنعتی شهر در حدود 38.1 میلیون فوت مربع است. پیش بینی می شود که تا سال 2041، بین 40 تا 50 میلیون فوت مربع به آن اضافه شود.

● این وسعت نسبت به بازارهای مختلف در غرب منطقه بزرگ تورنتو، از جمله اوکویل، برلینگتون، میلتون و بولتون/کالدون بیشتر بوده و پیش بینی می شود تا سال 2041 به سرعت رشد کند.

● هزینه های توسعه صنعتی همیلتون به طور قابل توجهی پایین تر از دیگر شهرهای منطقه بزرگ تورنتو است.

● هزینه اراضی به نسبت دیگر قسمت های منطقه بزرگ تورنتو پایین اما رو به افزایش است.

نقاط قوت همیلتون کانادا برای سرمایه گذاری

در سال 2012، شهر همیلتون دهمین رشد تولید ناخالص داخلی را در میان CMA های کانادا تجربه کرد و از تورنتو فراتر رفت. از سال 2013 تا 2017، رشد تولید ناخالص داخلی همیلتون %2.3 بود. علاوه بر این، از فوریه 2013، کمترین نرخ بیکاری در استان از آن هملیتون بود و در سطح کشور در جایگاه هشتم قرار داشت. و از این نظر، نرخ بیکاری در همیلتون بسیار کمتر از نرخ بیکاری ملی، %7 بود. پیش بینی می شود که در دراز مدت، همیلتون به یکی از سریع ترین مراکز اشتغال در منطقه بزرگ تورنتو تبدیل شود.

خوشه تولید پیشرفته همیلتون یکی از اجزای تولیدات پیشرفته و بزرگتر در سطح منطقه ای و استانی است و از فعالیتهای  بخش تولید و صنایع خدماتی در جنوب غربی انتاریو پشتیبانی می کند. فعالیت مبتنی بر تولید پیشرفته در سطح منطقه ای، مزایای گسترده ای همزمان با استقرار سازمان های جدید در منطقه ایجاد کرده و به طور بالقوه منابع را از همیلتون تامین می کند.

در زمینه تولید پیشرفته، شهر همیلتون از موقعیت خود در یک منطقه به سرعت در حال رشد و رقابتی، دسترسی به بازار گسترده و کریدورهای عمده تجاری، بازار صنعتی رو به رشد و چشم انداز مثبت تولید سود می برد. علاوه بر این، دارایی های اصلی همیلتون شامل یک پایگاه قابل توجه تولید، زیرساخت های قوی، دسترسی به استعدادها و موسسات آموزشی قوی، شبکه های مهم نوآوری و توانایی استفاده از موقعیت خود در یک خوشه تولیدی فرا منطقه ای است. 

جهت های استراتژیک تولید پیشرفته به صورت زیر می باشند.

● تداوم تولید تا تولید پیشرفته در اولویت قرار بگیرد.

● اطمینان از رقابتی بودن شرکت های موجود 

● توسعه زیرساخت های نوآوری و سایر عوامل موثر 

● دنبال کردن سرمایه گذاری های پیشرفته در تولید پیشرفته 

● نظارت و گزارش وضعیت صنعت

در مقایسه ای که اخیراً برای منطقه هالتون تهیه شده است، ارزان ترین هزینه توسعه دفتر پس از اوشاوا از آن همیلتون بوده است. هزینه های ساخت و ساز برای توسعه صنعتی متوسط بود. هزینه های توسعه صنعتی همیلتون به طور قابل توجهی کمتر از دیگر شهرهای منطقه بزرگ تورنتو بود، اما عوامل دیگر از جمله افزایش هزینه اراضی همیلتون ممکن است منجر به افزایش هزینه های ساخت و ساز شود.

مقایسه معیارهای همیلتون با شهرداری های دیگر نشان می دهد که گزاره ارزش همیلتون با SWO رقابت نمی کند، که می توانند ارزان ترین مکان را ارائه دهند.

 با توجه به موقعیت و نزدیکی به بازارهای زنجیره تامین، گزاره ارزش مقرون به صرفه است.

همیلتون برای افراد مختلف از جوامع مختلف مناسب است زیرا بر اساس روحیه اجتماعی ساخته شده است. شهر همیلتون با طیف گسترده ای از موزه ها، کتابخانه ها، اماکن تفریحی، پارک ها و مناطق حفاظتی، مکانی مناسب برای شروع یک کسب و کار، تشکیل خانواده و رشد با جامعه است.

بیشتر بدانید: nerkh arz

تراست

فعالیت و مرکزهای زندگی بخش همیلتون در ادامه آمده است.

● نقش گسترده هنر مانند گالری همیلتون و ارکستر فیلارمونیک 

● استقرار مرکز کشف دریایی در اسکله 8 و سایت ملی تاریخی

● همیلتون به مرکز مراقبت های بهداشتی منطقه ای و بازار وسیع تر منطقه بزرگ تورنتو، از جمله همیلتون، برلینگتون و گوئلف خدمات ارائه می دهد. همیلتون همچنین محل خوشه رو به رشد علوم زندگی به ویژه مربوط به دانشگاه مک مستر و پارک نوآوری مک مستر است.

● میزبان تیم های ورزشی متعدد از جمله تایگر کت همیلتون 

● امکانات شامل 20 سالن، 27 استخر سرپوشیده و روباز، 16 مرکز تفریحی و 28 سالن اجتماعات و چهار مرکز سالمندان است.

● پیش بینی می شود جمعیت و اشتغال به سرعت تا 2041 رشد کنند.

● به نظر می رسد پس از یک دوره طولانی فعالیت توسعه ای بسیار محدود، در خیابان هس و در مجاورت مرکز همایش همیلتون و تالار شهر، فعالیت ها بیشتر شود.

● شهر همیلتون اخیراً یک برنامه ریزی مجدد و برنامه ریزی استراتژیک جامع برای بیفرانت؛ منطقه ای که مدتهاست با گذشته صنعتی سنتی شهر ارتباط داشته است، آغاز کرده است.

● برنامه های مربوط به سرویس روزانه GO  تغییر زیادی ایجاد خواهد کرد. این سرویس حمل و نقل همیلتون رابا کلان شهرهای بزرگ ادغام می کند.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر