رپورتاژ

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟ معرفی 5 خدمت اصلی!

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟ معرفی 5 خدمت اصلی!

شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ به دلیل تخصصشان در بازاریابی اینترنتی، به انتخاب اول مشاغل برای راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی موفق تبدیل شده‌اند. این شرکت‌ها با آگاهی از آخرین روندها و استفاده از بهترین ابزارها و رویکردها به صاحبان کسب و کارها کمک می‌کنند تا جایگاه برند خود را در میان مصرف کنندگان احاطه شده با رسانه‌های دیجیتال، تثبیت نمایند اما چگونه؟

در اینجا به معرفی ۵ خدمت اصلی یک شرکت دیجیتال مارکتینگ برای دستیابی به اهداف تجاری مشتریان اشاره می‌کنیم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست؟

یک شرکت بازاریابی دیجیتال، از فناوری‌های جدید برای تقویت جنبه آنلاین کسب ‌وکارها استفاده می‌کند. به عبارت دیگر تمرکز این شرکت‌ها بر روی فعال کردن دید آنلاین مشاغل است که برای این منظور ابزارها و استراتژی‌های آنلاین مختلفی را به کار می‌برند. این شرکت‌ها متشکل از تیم‌های حرفه ای طراحی گرافیک، طراحی وب، متخصصان بازاریابی دیجیتال، نویسندگان محتوا، متخصصان سئو و غیره هستند.

شرکت یا آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصل یک نهاد پویا است که در ایجاد و اجرای استراتژی‌های آنلاین جامع برای دیده شدن کسب و کار، افزایش تعامل با مشتریان و در نهایت افزایش فروش آن تخصص دارد. این شرکت‌ها با کمک مجموعه‌ای متنوع از کانال‌ها و پلتفرم‌های دیجیتال مانند وب سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو و موارد دیگر، کسب و کارها را به اهداف منحصر به فرد بازاریابی شان می‌رسانند.

۵ خدمت اصلی شرکت های دیجیتال مارکتینگ

امروزه خیلی از مشاغل بزرگ و کوچک به این نتیجه رسیده‌اند که نقش شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در موفقیت آنها انکارناپذیر است. این شرکت‌ها با ارائه خدمات گوناگونی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم به عنوان محرک رشد مشاغل عمل کرده و جایگاه برندها را در فضای مجازی ارتقاء می‌دهند:

۱.خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی و توسعه وب سایت به فرآیند ایجاد یک وب سایت هم از لحاظ ظاهر و احساس و هم از لحاظ عملکرد اشاره دارد. متخصصان طراحی سایت به شما کمک می‌کنند تا یک وب سایت مشتری محور بسازید که به جذب حداکثری مخاطب هدف کمک می‌کند.

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ دارای طراحان وب خبره‌ای است که می‌توانند وب سایتی کاملا اختصاصی با ظاهری حرفه‌ای و جذاب برای شما طراحی کنند. چنین وب سایتی قطعا به ایجاد یک حضور آنلاین قوی و افزایش اعتبار شرکت شما کمک می‌کند.

۲.خدمات سئو

دیجیتال مارکتینگ سئو

حتما می‌دانید که موتورهای جستجو یکی از مهم‌ترین کانال‌ها برای هدایت ترافیک به وب‌سایت شما هستند. در واقع کاربران از طریق جستجو در آنها به وب سایت شما می‌رسند. خدمات سئو به کلیه اقداماتی اشاره دارد که در راستای دیده شدن برند شما در موتورهای جستجو انجام می‌شود.

یک آژانس دارای تیمی از کارشناسان سئو با مهارت‎های لازم و جدیدترین ابزارهاس سئو است که از آخرین تکنیک‌های بهینه سازی موتورهای جستجو برای بهینه کردن یک وب سایت و محتوای آن استفاده می‌کنند تا در نهایت به اهداف اصلی یعنی افزایش دید آنلاین و رتبه بندی بهتر در صفحات نتایج جستجو برسند.

3.خدمات سوشال مدیا مارکتینگ

سوشال مدیا مارکتینگ یا همان بازاریابی رسانه‎های اجتماعی؛ به معنای استفاده از پلتفرم‌هایی نظیر اینستاگرام، لینکدین، پینترست و غیره برای تبلیغ برند، محصولات و خدمات است. شما می‌توانید از طریق تبلیغات موثر در این پلتفرم‌ها و انتشار پست‌های جذاب با مخاطبان هدف خود یک ارتباط بسیار قوی و سازنده برقرار کنید.

آژانس‌ها با ایجاد یک استراتژی بازاریابی قوی در رسانه‌های اجتماعی به شما در ایجاد آگاهی از برند، تقویت وفاداری مشتری و ارتباط موثر با مخاطبان کمک می‌کنند.

4.خدمات عکاسی

بازاریابی دیجیتال موفق مستلزم تولید و انتشار عکس‌ها و ویدئوهای جذاب برای تبلیغ یک شرکت، کالا یا خدمات است. بدون شک فیلم‌ها و تصاویر ابزاری موثر برای شرکت‌ها جهت تعامل با بازار هدف، افزایش شناخت برند و افزایش نرخ تبدیل هستند.

در همین راستا آژانس‌های معتبر خدمات عکاسی حرفه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهند تا با ایجاد عکس‌های تبلیغاتی جذاب و گیرا و انتشار آنها در وب سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی و غیره به نتایج قابل قبولی از تعامل با مخاطبان دست یابند.

از این عکس‌ها همچنین می‌توان برای نشان دادن ارزش‌ها، مهارت‌ها و پیشنهادات فروش ویژه یک شرکت و ایجاد ارتباط شخصی‌تر بین برند و مخاطبان استفاده کرد.

5.تبلیغات (ادز، CPC و ...)

تبلیغات به استراتژی بازاریابی اشاره دارد که برای معرفی یک محصول، خدمات یا نام تجاری به مخاطبان هدف طراحی شده است. تبلیغات در فضای مجازی اشکال مختلفی دارد؛ از جمله تبلیغات در گوگل ادوردز ، تبلیغات CPC یا پرداخت به ازای هر کلیک و غیره.

دلایل برونسپاری بازاریابی دیجیتال به یک شرکت معتبر

دیجیتال مارکتینگ

وقتی نوبت به تصمیم گیری در خصوص برون سپاری یا درون سپاری دیجیتال مارکتینگ می‌رسد؛ مهم ترین نکته این است که ببینید آیا شرکت شما از منابع داخلی لازم برای انجام یک بازاریابی پایدار و تاثیرگذار برخوردار است یا خیر. خوشبختانه کسب و کارها در تمام صنایع می‌توانند از تخصص ارائه شده توسط آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ باتجربه بهره‌مند شوند.

در اینجا به دلایل برونسپاری بازاریابی دیجیتال به یک شرکت معتبر اشاره می‌کنیم:

·دسترسی به تخصص بیشتر

یکی از دلایل اصلی برونسپاری بازاریابی دیجیتال؛ به دست آوردن مزیت تخصصی این آژانس‌ها است که کسب و کار شما در داخل آن را ندارد. آژانس‌های معتبر با مشاغل مشابه شما در انواع مختلف کمپین‌های بازاریابی کار کرده‌اند و در نتیجه می‌توانند تخصص استراتژیک خود را با شما به اشتراک بگذارند.

بعلاوه آنها درک عمیقی ار تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ مدرن دارند و می‌توانند در خصوص بهترین زمان‌ برای راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی، نحوه ارزیابی روندهای فعلی و همینطور موثرترین روش بازاریابی به شما مشاوره دهند.

·دسترسی به ابزارها و منابع بهتر

شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بینش و مهارت خود را مطابق با آخرین پیشرفت‌های فناوری در بازاریابی دیجیتال به روز نگه داشته‌اند. آنها با دراختیار داشتن ابزارها و منابع گسترده در این حوزه کاملا بر اساس روندهای فعلی بازار و نیازهای روز مشتریان پیش می‌روند.

سخن آخر

دیجیتال مارکتینگ نیاز به یک رویکرد همه جانبه دارد. این بدان معناست که یک استراتژی بازاریابی موثر باید از طریق پلتفرم‌های متعددی نظیر وب سایت‌، خدمات سئو، تبلیغات و موارد دیگر ایجاد گردد. گسترش کانال‌های دیجیتال مارکتینگ و به روز ماندن در همه آنها فقط با کمک یک شرکت حرفه‌ای و متخصص در این زمینه امکان پذیر خواهد شد.

منبع: روزنامه کیهان

دیگر رسانه ها

کدخبر: 111071

سایر رسانه ها

    ارسال نظر