رپورتاژ

خدمات وکیل طلاق و خانواده شامل چه مواردی می شود؟

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص خدمات وکیل خانواده و خدمات وکیل طلاق در شیراز برای شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

در حال حاضر آمار مشکلات خانوادگی و طلاق بسیار افزایش پیدا کرده است و بهره گرفتن از خدمات وکیل خانواده و خدمات وکیل طلاق اهمیت بسیار زیادی دارد. بهره گرفتن از وکیل خانوادگی در صورتی که وکیل وظایف خود را به درستی انجام دهد، کمک فراوانی در حل شدن مشکلات خانوادگی و پرونده‌های طلاق خواهد داشت.

وکلای خانواده شیراز در حوزه‌های مختلفی از جمله نکاح، حضانت فرزند، مهریه و… خدمات رسانی می‌کنند و طلاق فقط یکی از تخصص‌ها و خدمات وکیل خانواده شیراز است. افراد بسیاری با مسائل حقوقی آشنایی کافی نداشته و اگر از خدمات وکیل خانواده استفاده نکنند، مشکلاتی بسیار زیادی برای آنها ایجاد خواهد شد.

اطلاع از نحوه دریافت مهریه، دریافت نفقه، حق حضانت فرزند و… زمانی که درگیر مشکلات خانوادگی شده‌اید، بسیار مهم است. همچنین شناخت کافی از وظایف و خدمات وکیل‌ طلاق شیراز قبل از انتخاب وکیل خانواده می‌تواند در تصمیم‌گیری شما بسیار تاثیر‌گذار باشد. بنابراین موفقیت در یک پرونده طلاق با کمک گرفتن از یک وکیل خبره و متخصص بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص خدمات وکیل خانواده و خدمات وکیل طلاق در شیراز برای شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

خدمات وکیل طلاق و خانواده

خدمات وکیل طلاق خانواده شامل چه مواردی می شود؟

یکی از اساسی‌ترین و مهمترین وظایف در خدمات وکیل طلاق شیراز، ارائه مشاوره حقوقی به زوج یا روجه است. بهره گیری از این مشاوره می‌تواند در تصمیم گیری طرفین بسیار تاثیرگذار باشد.

دومین وظیفه در بخش خدمات وکیل طلاق، شرکت کردن وکیل طلاق در جلسات دادگاه می‌باشد. زیرا در بسیاری از مواقع طرفین هیچ گونه تمایلی برای شرکت در دادگاه ندارند و با ارائه یک وکالتنامه به وکیل خانوادگی خود، می‌توانند از حضور وکیل در دادگاه بهره ببرند.

سومین وظیفه وکیل طلاق گرفتن وکالت برای خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول می‌باشد. حتی وکیل به عنوان نماینده اصلی می‌تواند در مزایده‌ها شرکت کند.

ممکن است پیدا کردن یک وکیل خانواده خوب در شیراز برای دریافت خدمات وکیل خانواده شیراز کمی دشوار باشد. پس باید توجه و وقت بسیار زیادی را برای انتخاب وکیل خود به خرج دهید تا بتوانید به خوبی از خدمات وکیل طلاق شیراز بهره ببرید.

خدمات وکیل خانواده

همانطور که گفتیم‌ طلاق تنها یکی از خدمات وکیل خانواده است. در این بخش دیگر خدمات وکیل خانواده شیراز که شامل مهمترین وظایف وکیل خانوادگی می‌باشد را ذکر خواهیم کرد.

 • یک وکیل خوب خانوادگی در شیراز نیز همچون خدمات وکیل طلاق شیراز می‌تواند بدون حضور موکل خود به عنوان نماینده خواهان یا خوانده شده در محاکم دادرسی در دادگاه حاضر شود و رسیدگی‌های لازم و ضروری را انجام دهد.
 • بعد از اخذ وکالت، وکیل علاوه بر خرید و فروش اموال، می‌تواند به عنوان نماینده فرد اصیل سرمایه‌گذاری هم کند.
 • یکی از وظایف بازر یک وکیل در خدمات وکیل خانواده شیراز ارائه مشاوره حقوقی خانواده به هر یک از افراد خانواده می‌باشد. همچنین وکیل خانوادگی می‌تواند در صورت بروز هر گونه مشکل وکالت هر یک از اعضای خانواده را در مسائلی چون دعاوی خانوادگی و کیفری بر عهده بگیرد.

به طور کلی برخی از خدمات وکیل خانواده شیراز شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. طلاق توافقی
 2. طلاق از طرف مرد
 3. طلاق از طرف زن
 4. مطالبه نفقه
 5. نفقه فرزند
 6. حضانت فرزند
 7. تقاضای ازدواج مجدد
 8. نفقه زوج
 9. مهریه
 10. اجرت المثل ایام زوجیت
 11. الزام به تمکین

موفقیت در پرونده طلاق به کمک خدمات وکیل طلاق

برای موفق شدن در روند پرونده حقوقی حتما باید از خدمات وکیل خانواده بهره ببرید. همانطور که قبلا هم گفتیم کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه و متخصص در زمینه مباحث خانوادگی و طلاق، می‌تواند مشکلات بسیاری را در این زمینه‌ها به طور قانونی حل کند.

اولین قدم در انتخاب یک وکیل، آشنایی با خدمات و وظایف اوست. اینکه بدانید وکیل شما چه وظایف و خدماتی دارد می‌تواند در روند حل پرونده به شما بسیار کمک کند. اگر بخواهید بدون کمک گرفتن از وکیل طلاق وارد جلسه دادگاه شوید مشکلات بسیاری برای شما ایجاد خواهد شد و شما نخواهید توانست از حق و حقوق خودتان دفاع کنید. به همین دلیل کمک گرفتن از وکیل خانوادگی برای پیروزی در پرونده‌های حقوقی و طلاق بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

مزایای بهره گیری از خدمات وکیل تضمینی طلاق

در صورتی که ساکن شیراز هستید مشاوره و استفاده از خدمات وکیل تضمینی طلاق دارای مزایایی است که بیان آنها بسیار واجب است تا بتواند شما را در یک تصمیم گیری درست یاری نماید:

 • استفاده از خدمات وکیل طلاق می‌تواند بهترین روش برای آسان‌تر کردن روند پرونده طلاق برای رسیدن به نتیجه‌ مورد نظر باشد.
 • اگر از خدمات وکیل خانواده شیراز و خدمات وکیل طلاق شیراز کمک بگیرید، دیگر نیازی به حضور شما در هیچ کدام از مراحل رسیدگی به پرونده نخواهد بود.
 • وکیل طلاق در طلاق توافقی با رعایت مصلحت طرفین می‌تواند در کمترین زمان حکم طلاق که‌ همان گواهی عدم امکان سازش می‌باشد را بگیرد.
 • زمانی که طلاق به درخواست زن باشد، وکیل طلاق با درایت کامل می‌تواند با ارائه ادله مستند به قانون، بدون نیاز به حضور فرد در دادگاه، طلاق زوجه را بگیرد.
 • توسط خدمات وکیل طلاق می‌توانید طی پیگیری‌های مداوم و صحیح، اسم همسر را از شناسنامه حذف کنید.

خدمات وکیل طلاق

 

هزینه خدمات وکیل طلاق شیراز

هزینه خدمات وکیل طلاق و خدمات وکیل خانواده شیراز به عوامل و مسائل بسیاری وابسته است که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

هزینه وکیل طلاق در شیراز متناسب با وظایف و خدمات وکیل طلاق تعیین و مشخص می‌شود. حق الوکاله وکیل خانواده در پرونده‌هایی که مربوط به طلاق می‌شود، با توجه به اینکه طلاق در حوزه‌های طلاق توافقی یا طلاق از طرف مرد یا زن مطرح می‌شود، متفاوت و متغیر می‌باشد.

دیگر عوامل موثر در تعیین هزینه خدمات وکیل خانواده عبارتند از:

 1. درجه سختی و آسانی پرونده
 2. میزان زمان و انرژی که پرونده از وکیل می‌برد
 3. سابقه و میزان دانش و تجربه وکیل خانواده
 4. میزان تخصصی بودن پرونده مورد نظر

 

خدمات وکیل خانواده

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مفید در مورد هزینه‌ها و ویژگی ‌های خدمات وکیل طلاق، خدمات وکیل خانواده شیراز و خدمات‌ وکیل طلاق شیراز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد و سپاسگزاریم که تا به انتهای این مقاله همراه ما بودید.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 106671

سایر رسانه ها

  ارسال نظر