تارا بازار را به هم ریخت

قیمت روز محصولات ایران خودرو را در ادامه خواهید دید.

تارا بازار را به هم ریخت

قیمت روز محصولات ایران خودرو را در ادامه خواهید دید.

کاهش قیمت خودرو امروز متوقف شد و اکثر محصولات ایران خودرو و سایپا با ثبات قیمت روانه بازار شدند. با این حال بررسی تغییرات قیمت خودروهای پرفروش نشان می‌دهد که شاهین سایپا و تارا در دو هفته گذشته ۵۰ میلیون کاهش را ثبت کردند.

جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (چهاردهم شهریور) را می‌خوانید.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۶۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۶۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۰۰  میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. 

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۵۹۰ میلیون تومان است که طی دو روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۹۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۳۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. این خودرو تقریبا طی دو ماه ونیم گذشته ۱۷۰  میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این ۷۶۵میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. این  مدل طی دوماه گذشته ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۴۰ میلیون تومان است که نسبت به  روز گذشته ثابت مانده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۶۰ تومان قیمت خورده است که تغییر نکرده است و طی ۱۸ روز حوالی ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۶۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است و طی سه ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی سه روز گذشته است. دنا ۵۰ میلیون در دو هفته ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۵۰ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی سه ماه گذشته ۲۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته تغییر نکرده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۱۵ میلیون تومان که ثابت مانده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۵۵ میلیونی شده است که تغییر نکرده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۴۰میلیون تومان است که  نسبت به  روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۱۰ میلیونی شده است که نسبت روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی ۲۲ روز گذشته ۶۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰ میلیون تومان است که ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۰۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۸۰ میلیون تومان شده است و نسبت به دو روز گذشته ۵ و شش روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۶۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته  ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی ۲۴ روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز  ۵۱۰ میلیون تومان است. قیمت این خودرو طی ۱۹ روز گذشته ۲۰ میلیون کاهش پیدا کرده است.

منبع: فرتاک نیوز

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105093

سایر رسانه ها

    ارسال نظر