ماجرای فرار عجیب قاتل فراری از زندان به سبک کارتون‌ها!

قاتل خطرناک با استفاده از طنابی که توسط ملحفه برای خود ساخته بود توانست از یکی از زندان‌های امنیتی آمریکا فرار کند.

ماجرای فرار عجیب قاتل فراری از زندان به سبک کارتون‌ها!

قاتل خطرناک با استفاده از طنابی که توسط ملحفه برای خود ساخته بود توانست از یکی از زندان‌های امنیتی آمریکا فرار کند.

به نقل از ای‌بی‌سی نیوز، 2سال پیش درحالی‌که مدت کوتاهی از ازدواج دبورا 33ساله با مردی 34ساله به نام دانلو گذشته بود، درگیری هولناکی میان آنها رخ داد. ماجرا از این قرار بود که دبورا به‌صورت اتفاقی متوجه شد که شوهرش در برزیل به‌دلیل قتل مردی که به او بدهکار بوده تحت تعقیب بوده است. همین باعث شد که از دست او عصبانی و با وی درگیر شود. اما این درگیری پایان تلخی داشت و مرد جوان که رازش را فاش شده می‌دید، دبورا را در مقابل چشمان فرزندانی که از ازدواج اولش داشت، مجروح کرد.

زن جوان به بیمارستان منتقل شد و به‌طور معجزه‌آسایی نجات یافت و زنده ماند و پلیس نیز پس از اطلاع از حادثه توانست دانلو را دستگیر کند. این مرد به اتهام اقدام به قتل به زندان افتاد اما ظاهرا نمی‌خواست همه عمر خود را در زندان سپری کند، برای همین نقشه‌ای برای فرار از زندان کشید. او راه‌های مختلفی را برای فرار از زندان امنیتی شهر چستر بررسی کرد و در نهایت تصمیم گرفت نقشه فرارش را از طریق پنجره کوچکی که در سالن ورزش قرار داشت عملی کند. مرد جوان ابتدا با استفاده از ملحفه اقدام به تهیه طناب کرد و یک روز که کسی در سالن ورزش نبود، با بالا رفتن از وسایل ورزشی خودش را به پنجره رساند. از آنجا که ارتفاع پنجره تا محوطه بیرون زیاد بود، او با استفاده از طنابی که ساخته بود موفق شد خود را مخفیانه به محوطه رسانده و از زندان فرار کند.

پلیس از مردم خواست با توجه به اینکه دانلو قاتلی خشن است، هوشیار باشند و اگر چیز مشکوکی دیدند با پلیس تماس بگیرند. برای هر اطلاعاتی که باعث دستگیری وی شود جایزه 10هزاردلاری تعیین شده است.

منبع: فرتاک نیوز

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104930

سایر رسانه ها

    ارسال نظر