ماجرای تیراندازی پلیس در بوئین زهرا چه بود؟

 فرمانده انتظامی بوئین‌زهرا درخصوص شنیده شدن صدای تیراندازی در روز ۲۶ دی‌ ماه ۱۴۰۱ توضیحاتی داد.

ماجرای تیراندازی  پلیس در بوئین زهرا چه بود؟

 فرمانده انتظامی بوئین‌زهرا درخصوص شنیده شدن صدای تیراندازی در روز ۲۶ دی‌ ماه ۱۴۰۱ توسط شهروندان گفت: ۲ سارق زنجیره‌ای که مادر و پسر بودند و یک دستگاه پراید را از استان البرز سرقت کرده بودند تلاش مدافعان امنیت دستگیر شدند.

سرهنگ وجیه‌الله عبدی ضمن تشریح عملیات انتظامی پلیس در بوئین‌زهرا، اظهار کرد: روز گذشته دوشنبه ۲۶ دی‌ماه حوالی ساعت ۱۳:۰۰ اعلام شد که ۲ سارق متواری با یک دستگاه پراید سرقتی از استان البرز، در حال فرار به سمت بوئین‌زهرا هستند.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش اعلام‌ شده، مدافعان امنیت نیروی انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا، جهت تعقیب و گریز  سارقان اعزام به عملیات شدند.

عبدی ادامه داد: پس از تعقیب و گریز نسبتاً طولانی توسط نیروی انتظامی و بی‌توجهی سارقان به اخطار و ایست‌های پی‌درپی، مأموران نیرو انتظامی مجبور به تیراندازی به سمت لاستیک پراید شدند که درنهایت این عملیات منجر به دستگیری سارقان شد.

وی بابیان اینکه، این سارقان طی یک ماه اخیر، دارای سابقه سرقت کابل‌های برق را داشتند، عنوان کرد: طی یک ماه گذشته، گزارشی از دزدی سیم و کابل‌های برق ارائه‌شده بود که متوجه شدیم، سارقان خودرو همان سارق کابل‌های برق هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا بیان کرد: سارقان اصالتاً اهل استان دیگری هستند و یکی از سارقان مذکور، در پی شلیک گلوله به خودرو، دچار زخمی سطحی از جانب پهلو شده است که در حال حاضر وضعیت جسمی مساعدی دارد.

وی در پایان بابیان اینکه مأموران نیرو انتظامی به هنگام دستگیری سارقان ۳ گرم هروئین نیز کشف کردند، گفت: پس از ترخیص سارق زخمی از بیمارستان این مادر و پسر به مراجع قضایی تحویل داده می‌شوند تا میزان جرم آن‌ها آشکار شود.

منبع: یسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر