راز جنایت حاشیه اتوبان | جوان ۲۲ ساله انتقام گرفت

کارآگاهان جنایی شهرستان صومعه سرا بعد از کشف جسد مردی در حاشیه یک اتوبان با حضور در محل به تحقیق پرداختند و پی بردند جسد مربوط به مردی ۳۳ ساله است که بر اثر ضربات متعدد شیء نوک تیز به قتل رسیده است.

راز جنایت حاشیه اتوبان |  جوان  ۲۲ ساله انتقام گرفت

پسری جوان که در پی اختلافات شخصی مرتکب قتل شده بود بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

کارآگاهان جنایی شهرستان صومعه سرا بعد از کشف جسد مردی در حاشیه یک اتوبان با حضور در محل به تحقیق پرداختند و پی بردند جسد مربوط به مردی ۳۳ ساله است که بر اثر ضربات متعدد شیء نوک تیز به قتل رسیده است.

کارآگاهان با تحقیقات تخصصی، قاتل ۲۲ ساله را شناسایی و با هماهنگی قضائی در مخفیگاهش در رشت دستگیر کردند.

متهم در بازجویی‌ها به ارتکاب جنایت اقرار و انگیزه خود را از این کار انتقام به دلیل اختلافات شخصی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری یک قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل ۲۲ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ امیر وهاب زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در پی کشف جسد فردی در حاشیه اتوبان ضیابر به صومعه‌سرا، بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از حضور پلیس در صحنه و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که جسد مربوط به مرد جوان ۳۳ ساله است که بر اثر اصابت متعدد شیء نوک تیز به قتل رسیده است، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات تخصصی و فنی و پیگیری سرنخ‌های به دست آمده، قاتل این پرونده را شناسایی کردند و با هماهنگی قضائی به آدرس مخفیگاه وی در شهرستان رشت اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا با اشاره به اینکه قاتل در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را انتقام جویی به دلیل اختلافات شخصی عنوان کرده است، گفت: قاتل ۲۲ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وهاب زاده با اشاره به اهمیت خانواده به عنوان یک رکن مهم و نهاد اجتماعی در تربیت فرزندان، گفت: بی شک باید برای تربیت و تعالی فرزندان و حفظ سلامت روحی و روانی آنها در محیط خانواده برنامه محور عمل کرد تا از بروز اینگونه حوادث دلخراش و جبران‌ناپذیر جلوگیری به عمل آید.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر