دستگیری مردی که قصد جان دانش‌آموزان تهرانی را داشت

مرد جوانی که قصد داشت به دانش‌آموزان شرق تهران مواد مخدر بفروشد، با حضور به موقع پلیس دستگیر شد.

دستگیری مردی که قصد جان دانش‌آموزان تهرانی را داشت

مرد جوانی که قصد داشت به دانش‌آموزان شرق تهران مواد مخدر بفروشد، با حضور به موقع پلیس دستگیر شد.

به گزارش عرشه آنلاین،  اواسط آبان ماه جاری مدیر یکی از دبیرستان‌های شهرک رضویه شرق تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: مرد جوانی در نزدیکی این مدرسه تردد می‌کند که به نظر می‌رسید مواد فروش است و قصد اغفال دانش‌آموزان را دارد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه برای تحقیقات ابتدایی راهی مکان مورد نظر شدند اما این در حالی بود که مرد جوان قبل از رسیدن تیم پلیسی از مهلکه گریخته بود. ‌تحقیقات ابتدایی و بازبینی دوربین‌های مداربسته حکایت از آن داشت، مرد جوان سوداگر مرگ است و قصد داشته به دانش‌آموزان مواد مخدر بفروشد.

بدین‌ترتیب اقدامات اطلاعاتی ماموران کلانتری ۱۶۹ با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۲۴ کلید خورد و هویت متهم فاش شد که ماموران پلیس در ادامه با تحقیقات محلی مخفیگاه این سوداگر مرگ را نیز ردیابی کردند اما پی بردند وی چند وقتی می‌شود به آنجا مراجعه نکرده است.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه گشت پنهان ماموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه متهم را  در نزدیکی مدرسه مذکور مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند اما مرد جوان پس از مشاهده ماموران پلیس پا به فرار گذاشت. متهم در جریان تعقیب و گریز  چند دقیقه‌ای پشت یک خودرو پنهان شد و سلاحی که همراه خود داشت را مسلح کرد اما با فنون رزمی قبل از شلیک گلوله توسط ماموران دستگیر شد.

ماموران پلیس در بازرسی بدنی از متهم یک قبضه کلت‌کمری، چاقو، موادمخدر، ۱۵ تیرجنگی کشف و وی را به کلانتری ۱۶۹ مشیریه منتقل کردند؛ مرد جوان بلافاصله در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خرید و فروش مواد مخدر و حمل سلاح اعتراف کرد.

متهم پس از اعترافاتش برای سیرمراحل قانونی راهی به جرم فروش مواد مخدر به دادسرای ناحیه ۲۴ منتقل شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد./ تسنیم

دیگر رسانه ها

ارسال نظر