کفتاری که از لانه‌اش در برابر سگ‌های وحشی دفاع می‌کند!+فیلم

وقتی سگ‌های وحشی شروع به آزار و اذیت کفتار مادر با توله‌اش کردند، هم کفتار‌ها و هم سگ‌های وحشی ایستادگی کردند. کفتار مادر از محافظت از بچه خود دریغ نکرد. یکی از توله‌های او نیز در مقابل آزار و اذیت ایستادگی کرد و نشان داد که او چقدر شجاع است.

کفتاری که از لانه‌اش در برابر سگ‌های وحشی دفاع می‌کند!+فیلم

کلینتون دلپورت، به تنهایی مشغول رانندگی در امتداد جاده H۱۴ به سمت H۹ در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی بود که کفتار‌ها را با توله‌هایشان در تقاطع H۹ و H۱۴ مشاهده کرد.

کلینتون ماشین خود را متوقف کرد و مشغول تماشای ارتباط کفتار‌ها با یکدیگر بود که ناگهان دسته‌ای از سگ‌های ظاهر شدند!

وی به سرعت دوربین خود را بیرون آورد و شروع به فیلمبرداری از رویارویی آن‌ها کرد. وقتی سگ‌های وحشی شروع به آزار و اذیت کفتار مادر با توله‌اش کردند، هم کفتار‌ها و هم سگ‌های وحشی ایستادگی کردند. کفتار مادر از محافظت از بچه خود دریغ نکرد. یکی از توله‌های او نیز در مقابل آزار و اذیت ایستادگی کرد و نشان داد که او چقدر شجاع است.

کلینتون اعتراف کرد که نسبت به کفتار‌های جوان بسیار ترسیده بود. او متوجه شد که این بیشتر نمایش قدرت و تسلط سگ‌های وحشی بود تا حمله واقعی.

وی گفت: پس از مدت کوتاهی، سگ‌های وحشی علاقه خود را به کفتار‌ها از دست دادند و به راه خود ادامه دادند. اگرچه مشخص بود که کفتار‌ها از رویارویی با سگ‌ها کمی متزلزل شده‌اند، اما حالشان خوب است و به تعامل و آرامش کنار یکدیگر ادامه می‌دهند.

برای کلینتون، این دومین باری بود که کفتار‌ها و سگ‌های وحشی با هم برخورد می‌کردند، اما اولین بار بود که از آن فیلم می‌گرفت. کلینتون گفت که تعامل بین این دو گونه بسیار نادر است، زیرا او در ۵ سال گذشته هر روز به پارک رفته و تنها دو بار چنین تعاملاتی را دیده است.

حجم ویدیو: 44.92M | مدت زمان : 00:01:41
منبع: فرارو

دیگر رسانه ها

ارسال نظر