خبر فوری:

پژو 206 سارقان حرفه‌ای را لو داد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از انهدام باند حرفه‌ای ۴ نفره سارقان منزل و مشاعات ساختمان با اشرافیت پلیس در شهرستان بندرعباس خبر داد وگفت: متهمان تاکنون به ۹ فقره سرقت معترف شده اند.

پژو 206 سارقان حرفه‌ای را لو داد

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان از انهدام باند حرفه‌ای ۴ نفره سارقان منزل و مشاعات ساختمان با اشرافیت پلیس در شهرستان بندرعباس خبر داد وگفت: متهمان تاکنون به ۹ فقره سرقت معترف شده اند.

به گزارش عرشه آنلاین، سردار غلامرضا جعفری در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان بندرعباس به شیوه توپی زنی و تخریب درب‌های منازل ویلایی، مراتب به صورت ویژه در دستور کارکارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سارقان حرفه ای بوده و کمترین ردی از خود در صحنه سرقت به جا نمی گذاشتند، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اشرافیت کامل و پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی خودرو پژو ۲۰۶ استفاده شده در سرقت‌ها شده و موفق شدند خودروی مذکور را در حالی که به همراه ۴ متهم پرونده قصد خروج از استان داشتند در عملیاتی غافلگیرانه متوقف و سرنشینان نیز دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

سردار جعفری با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو و مخفیگاه سارقان، انواع اموال مسروقه شامل بیش از ۳۰۰ گرم طلاجات، ساعت های لوکس، وسایل منزل و... کشف گردید، افزود: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات تخصصی و پلیسی نامبردگان تاکنون به ۹ فقره سرقت منزل و مشاعات ساختمان اعتراف و در ادامه مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد که پس از بازسازی صحنه های سرقت اموال مکشوفه به مالباختگان تحویل و در نهایت متهمین به مرجع قضایی معرفی و با قرار مناسب راهی زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه شهروندانی که با پلیس همکاری خیلی خوبی داشته به نقش بی بدیل آنان در شناسایی سارقین و مجرمین اشاره و از همه شهروندان درخواست کرد تا کلیه موارد مشکوک به سرقت را سریعا به شماره ۱۱۰ و پلیس آگاهی اعلام کنند./ ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر