خبر فوری:

زورگیران وحشتناک تهران دستگیر شدند

جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 سارق زورگیر محله مرزداران حین سرقت در یک عملیات پلیسی خبر داد و گفت: متهمان به 7 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند .

زورگیران وحشتناک تهران دستگیر شدند

سرهنگ محمدقاسم طرهانی، جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ سارق زورگیر محله مرزداران حین سرقت در یک عملیات پلیسی خبر داد و گفت: متهمان به ۷ فقره سرقت مشابه اعتراف کردند .

به گزارش عرشه آنلاین، جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام ۲ فقره سرقت تلفن همراه شهروندان به روش زورگیری با سلاح سرد توسط موتورسیکلت ۲ترک در محله "مرزداران" رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند و گشت زنی های هدفمند افزایش داده شد.

وی با بیان اینکه ماموران در حال گشت زنی در محله مرزداران موتورسیکلت دو ترک با پلاک مخدوش و صورت های پوشیده با همان مشخصات اعلامی را مشاهده کردند افزود: سریعا وارد عمل شده و به متهمان مراجعه کردند و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه موتورسیکلت متوقف و هر دو متهم قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند و در بررسی اولیه از متهمان ۵ دستگاه انواع تلفن همراه و یک حلقه دستبند طلای بریده شده و ۱ میلیون تومان وجه نقد کشف شد.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: متهمان ۲۲ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت تلفن همراه به روش زورگیری و با تهدید سلاح سرد در غرب و شمال تهران و ۷ فقره سرقت مشابه با همدستی یکدیگر معترف شدند که مال باختگان شناسایی شدند

سرهنگ طرهانی در پایان با اشاره به تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان خاطر نشان کرد: متهمان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند./ رکنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر