خبر فوری:

محاصره قاتل فراری نتیجه داد

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از کشف راز قتل جوانی ۱۹ ساله با برنامه ریزی عملیاتی، پوشش امنیتی مناسب و دستگیری قاتل در کمتر از چهار ساعت خبرداد.

محاصره قاتل فراری نتیجه داد

سرهنگ هادی افراسیابی، فرمانده انتظامی شهرستان خمین از کشف راز قتل جوانی ۱۹ ساله با برنامه ریزی عملیاتی، پوشش امنیتی مناسب و دستگیری قاتل در کمتر از چهار ساعت خبرداد.

به گزارش عرشه آنلاین، افراسیابی گفت: ساعت ۲۰ و ۵۳ دقیقیه روز گذشته (جمعه) با اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰، مبنی بر وقوع درگیری منجر به ضرب و جرح در یکی از محله های مسکونی خمین، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ این شهرستان برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان خمین با حضور در محل حادثه و در بررسی های اولیه دریافتند، چهار مرد جوان با یکدیگر درگیر شده و اقدام به ضرب و جرح یکدیگر کردند.

سرهنگ افراسیابی افزود: یکی از آنان قبل از حضور مأموران، از صحنه درگیری متواری شده و سه جوان مجروح از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: یکی از طرفین این نزاع خیابانی که جوانی ۱۹ ساله بود، جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، بلافاصله تحقیقات تخصصی و بررسی های لازم برای دستگیری عامل قتل جوان آغاز شد.

فرمانده انتظامی خمین اظهار داشت: با برنامه ریزی عملیاتی پلیس، پوشش امنیتی مناسب و با همکاری اداره جنایی پلیس آگاهی استان ، ‌قاتل که با محدود شدن عرصه، هیچ راهی برای خارج شدن از محدوده جغرافیایی شهرستان نداشت، سرانجام  در کمتر از چهار ساعت، خود را به پلیس معرفی کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات و بازجویی های اولیه پلیس، به بزه ارتکابی اعتراف کرد ،افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد./ایرنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر