خبر فوری:

کشف بیش از 10 کیلوگرم هروئین در یکی از محله‌های تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت:‌ ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپو مقادیری موادمخدر در منزلی در محدوده تهران‌پارس باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

سرهنگ ضرغام آذین، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت:‌ ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپو مقادیری موادمخدر در منزلی در محدوده تهران‌پارس باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

به گزارش عرشه آنلاین، وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ پس از  شناسایی منزل موردنظر نسبت به انجام هماهنگی و اخذ مجوز قضائی کرده و در ادامه به محل مورد نظر اعزام شدند. آنان در بازرسی از این مکان  ۱۳ کیلوگرم مخدر شیشه و شش کیلوگرم مخدر هروئین را کشف و ضبط کردند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در همین راستا یک تن نیز دستگیر شد، گفت: برای این فرد پس از دستگیری و انتقال به مقر انتظامی پرونده‌ای تشکیل شده و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی برای شناسایی دیگر افراد احتمالی با این فرد در حال انجام است.

منبع: ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر