خبر فوری:

وقوع آتش‌سوزی بزرگ در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت 8 و 4 دقیقه امروز این حادثه در خیابان ولیعصر (عج)، خیابان معیری به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان 5 دقیقه ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت ۸ و ۴ دقیقه امروز این حادثه در خیابان ولیعصر (عج)، خیابان معیری به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان ۵ دقیقه ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش عرشه آنلاین، وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان مسکونی ۱۰ طبقه ۴۰ واحدی بود که در قسمت پشت بام چندین تابلو برق که در کنار هم قرار داشتند دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه دود حاصل از این آتش سوزی از طریق رایزرها و داکت‌ها به طبقات راه یافته بود گفت: از طبقه پنجم به بالا دود بسیار غلیظی ساختمان را فرا گرفته بود که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد عملیات نجات شدند و موفق شدند حدود ۶۰ نفر از افراد را از محل حادثه به سلامت خارج کنند.

ملکی خاطرنشان کرد: این حادثه بدون مصدومیت مهار شد اما به مالکان این گونه ساختمان‌ها توصیه می‌کنیم که ایمنی را ارتقا دهند و اگر این حادثه در میانه روز اتفاق می‌افتاد شاهد مصدومیت افراد بودیم.

منبع: رکنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر