خبر فوری:

قاتل استاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان دستگیر شد

دادستان مرکز استان گلستان گفت: در هفتم اردیبهشت سال جاری بود که خبر کشف جنازه یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان خبرساز شد، از همان لحظه ابتدایی تمامی عزم دستگاه قضا و پلیس معطوف به کشف علت قتل بود.

محمود اسپانلو، دادستان مرکز استان گلستان گفت: در هفتم اردیبهشت سال جاری بود که خبر کشف جنازه یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان خبرساز شد، از همان لحظه ابتدایی تمامی عزم دستگاه قضا و پلیس معطوف به کشف علت قتل بود.

به گزارش عرشه آنلاین، وی با بیان اینکه پس از مدتها کار قضایی و پلیسی سرنخ های متعددی به دست آمد، افزود: با بررسی و کار پلیسی بر روی این سرنخ ها و سرنخ های به دست آمده از صحنه جرم نهایتا بازپرس پرونده به دو مظنون رسید.

دادستان مرکز استان با تاکید بر اینکه دو مظنون در بازپرسی های اولیه شرکت کرده و تحت نظر بودند، خاطرنشان کرد: ظهر امروز بود که یکی از مظنونین نزد بازپرس شعبه دوم دادسرای گرگان به قتل این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعتراف کرد.

اسپانلو با اشاره به اینکه قاتل انگیزه خود از قتل را اختلافات شخصی و کاری اعلام کرده است، ادامه داد: متهم و دیگر مظنون پرونده هم با صدور قرار روانه زندان شدند.

منبع: ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر