خبر فوری:

جزئیات تکمیلی از دستگیری عاملان درگیری مراسم عروسی در خورموج

در پی اعلام خبر درگیری و ضرب و شتم در یکی از تالارهای شهر خورموج و رعب که در بین جامعه ایجاد کردند با حضور به موقع پلیس افراد شرور دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

فرماندار دشتی گفت: با تلاش‌ مأمورین انتظامی شهرستان دشتی و همکاری دستگاه قضائی ۵ نفر شرور از عاملان درگیری مراسم عروسی در یکی از تالارهای شهر خورموج دستگیر شدند.

به گزارش عرشه آنلاین، علی بحرانی  با تقدیر از اقدام به موقع مأمورین انتظامی و همکاری خوب دستگاه قضا اظهار داشت:در پی اعلام خبر درگیری و ضرب و شتم در یکی از تالارهای شهر خورموج و رعب که در بین جامعه ایجاد کردند با حضور به موقع پلیس افراد شرور دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

وی افزود:این افراد با سلاح سرد اقدام به درگیری، بی نظمی و ضرب و شتم تعدادی از افراد حاضر در مراسم عروسی و مجروحیت آنها کردند و از محل گریخته‌اند.

بحرانی تصریح کرد:با تلاش مأموران انتظامی شهرستان دشتی و پلیس امنیت عمومی استان 5 تن از عوامل اصلی درگیری شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت:به حمدالله دشتی با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی یکی از شهرستان امن استان است و هر کس که به هر نحو بخواهند چهره شهرستان را تخریب کنند با جدی ترین و بازدارنده‌ترین شکل و ظرفیت قانون برخورد می‌شود.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر