خبر فوری:

شهادت مأمور پلیس در تصادف با خودروی شوتی

راننده خودروی شوتی که با سرعت زیاد در حرکت بود پس از برخورد با موانع ورودی شهر زاهدان یکی از مأموران پلیس را زیر گرفت و به شهادت رساند.

راننده خودروی شوتی که با سرعت زیاد در حرکت بود پس از برخورد با موانع ورودی شهر زاهدان یکی از مأموران پلیس را زیر گرفت و به شهادت رساند.

 سرهنگ علی رحیمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور تأمین امنیت، کاهش جرایم، حفظ آرامش مراسم‌ مذهبی اعیاد و جلوگیری از هر گونه فعالیت عناصر گروهک‌های معاند در مرکز استان، طرح کنترل مبادی ورودی شهر زاهدان در دستور کار تکاوران پلیس استان قرار گرفته است.

این مقام انتظامی افزود: در همین رابطه ساعت ۲۳ یکشنبه تیمی از مأموران جان بر کف یگان تکاوری ۱۰۶ پلیس استان، با رعایت تمامی موارد ایمنی و امنیتی در حال کنترل تردد خودروهای عبوری در ورودی شهر زاهدان از سمت خاش بودند که ناگهان راننده یک دستگاه سواری پژو پارس بدون توجه به علائم هشدار پلیس با سرعتی جنون‌آمیز به ایست و بازرسی مأموران برخورد کرد. خودروی مهاجم سپس با شدت زیادی به «استوار یکم مهدی کامور آستانه» برخورد کرد و بر اثر این تصادف مأمور جان بر کف پلیس در دم جان خود را از دست داده و به شهادت رسید.

سرهنگ رحیمی با تبریک و تسلیت آسمانی شدن این مأمور جان برکف پلیس استان، خاطرنشان کرد: با اقدام بموقع دیگر مأموران انتظامی حاضر در محل بلافاصله خودروی مهاجم متوقف و راننده ۱۹ ساله آن دستگیر شده است.

سرهنگ مجید رسول زاده فرساد، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان نیز با اشاره به اینکه مراسم تشییع پیکر پاک شهید ستوان سوم مهدی کامور آستانه صبح سه شنبه ۲۸ تیر در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان برگزار می شود، گفت : پیکر این شهید پس از تشییع در رشت به زادگاهش شهرستان آستانه اشرفیه منتقل و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده می شود.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر