خبر فوری:

جزئیات جدید درگیری مسلحانه در ارومیه | عوامل تیراندازی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی ارومیه با اشاره به یک فقره درگیری مسلحانه در خیابان آزادگان شهر ارومیه گفت: عوامل تیراندازی در این درگیری بلافاصله دستگیر شدند.

سرهنگ حسن شیخ نژاد دوشنبه شب در گفتگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این درگیری مسلحانه اظهار کرد: در پی تیراندازی در یکی از محلات ارومیه، بنا به حساسیت موضوع، رسیدگی سریع به آن در دستور کار ویژه پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی پلیس، در کمترین زمان ممکن ۴ نفر از متهمان شناسایی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی ارومیه با اشاره به اینکه موضوع این درگیری بر سر اختلاف خانوادگی بوده است، تصریح کرد: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو توقیف و یک قبضه سلاح نیز کشف و ضبط شد.

سرهنگ شیخ نژاد با اشاره به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است و اجازه جولان به مخلان امنیت عمومی را نمی‌دهیم، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه داشته و جزئیات تکمیلی متعاقباً به شهروندان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه نیز با اشاره به شناسایی تعدادی از عاملان تیراندازی در این شهر، گفت: برخورد با این افراد؛ درس عبرتی برای قانون شکنان خواهد بود.

حسین مجیدی با اشاره به درگیری مسلحانه عصر دیروز در خیابان آزادگان ارومیه، اظهار کرد: دستگاه قضائی به طور جد، پیگیر شناسایی هرچه سریع عاملان تیراندازی است.

وی با تاکید بر اینکه عاملان این تیراندازی پس از طی مراحل قانونی و قضائی به اشد مجازات خواهند رسید، ادامه داد: با کسانی که با ایجاد رعب و وحشت، امنیت روانی جامعه را به مخاطره می‌اندازند به هیچ عنوان مماشاتی در کار نخواهد بود و اشد مجازات در انتظارشان است.

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه اضافه کرد: در حال شناسایی هویت تمامی عاملان این درگیری مسلحانه هستیم که در دستور کار ویژه دستگاه قضائی قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت روانی جامعه برای ما در اولویت قرار دارد، گفت: برخورد قاطع با عاملان این حادثه، درس عبرتی برای سایر قانون شکنان خواهد بود.

دستگیری ۶ نفر از عوامل تیراندازی در ارومیه

همچنین رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی نیز اعلام کرد: در پی حادثه تیراندازی دیشب در ارومیه که به‌دلیل اختلاف خانوادگی دو طایفه صورت گرفت، چند نفر زخمی شدند.

۶ نفر از عوامل اصلی دستگیر و برای شناسایی سایر متهمان احتمالی روانه زندان شدند.

در این درگیری سرنشینان ۲ خودرو با هم در این خیابان درگیر می‌شوند که سرنشینان خودروی سواری پژو با سلاح گرم به طرف مقابل یعنی سرنشین یا سرنشینان خودروی پرادو مشکی شلیک می‌کند./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر