قتل ناموسی ۹ زن و دختر توسط همسر و برادر در کمتر از یک ماه!

از ابتدای آبان‌ماه تاکنون دست کم 9 زن و دختر توسط «همسر و برادر» خود در شهرهای «امیدیه، بابل، انزلی، زابل و شیراز» با انگیزه‌های ناموسی یا اختلافات خانوادگی به قتل رسیدند

قتل ناموسی ۹ زن و دختر توسط همسر و برادر در کمتر از یک ماه!

از ابتدای آبان‌ماه تاکنون دست کم ۹ زن و دختر توسط «همسر و برادر» خود در شهرهای «امیدیه، بابل، انزلی، زابل و شیراز» با انگیزه‌های ناموسی یا اختلافات خانوادگی به قتل رسیدند

از ابتدای آبان تاکنون دست کم ۹ زن و دختر توسط مردان به قتل رسیدند

از ابتدای آبان‌ماه تاکنون دست کم 9 زن و دختر توسط «همسر و برادر» خود در شهرهای «امیدیه، بابل، انزلی، زابل و شیراز» با انگیزه‌های ناموسی یا اختلافات خانوادگی به قتل رسیدند، اما مورد آخر؛ قتل محیا در شهرستان فیرورق استثنا بود. این دختر 14‌ساله توسط مردی از اهالی فیرورق با انگیزه نامشخص به قتل رسید. 

گزارش این قتل را اینجا بخوانید : روایت دردناک از قتل هولناک دختری ۱۴‌ساله در شهر معروف باغ‌های میوه

هفته اول آبان‌ماه زنی جوان در شهرستان امیدیه به دست برادرش با شلیک دو گلوله به قتل رسید.

۶ آبان‌ماه زنی ۲۰‌ساله اهل ارومیه توسط برادرش با انگیزه ناموسی خفه و به قتل رسید.

8 آبان‌ماه زنی ۳۷ ساله با ضربه‌های چاقو در شهر بابل توسط همسرش به قتل رسید. متهم پس از به قتل ر‌ساندن همسرش، سراغ مادر سالمند خود رفت و او را نیز به قتل رساند و بعد هم خودکشی کرد.

۱۱ آبان‌ماه زنی جوان اهل روستای بشمن از توابع انزلی استان گیلان در بیمارستان جانش را از دست داد. این زن جوان در اواخر مهر‌ماه توسط همسرش با انگیزه ناموسی به آتش کشیده شده بود.

۱۵ آبان‌ماه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد که دختری ۱۶‌ساله در زابل توسط همسرش با سلاح کلت کمری به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسیده است.

۱۶ آبان‌ماه فرمانده انتظامی شیراز اعلام کرد که یک مرد همسر و دختر هشت ساله خود را به قتل رساند. متهم پس از بازداشت، مشکلات خانوادگی را انگیزه خود برای انجام این اقدام عنوان کرده است.

18 آبان‌ماه دختری 14‌ساله اهل شهرستان فیرورق خوی توسط مردی از اهالی شهرشان با انگیزه نامشخص به قتل رسید. هرچند شنیده‌ها حاکی است که متهم انگیزه خود را از قتل محیا، بی‌ادبی او عنوان کرده است.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 114366

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر