قتل راننده کامیون در مرز باشماق بخاطر نوبت!

فرمانده انتظامی مریوان از بازداشت یک قاتل در عملیات ضربتی پلیس در مرز باشماق این شهرستان خبر داد.

قتل راننده کامیون در مرز باشماق بخاطر نوبت!

فرمانده انتظامی مریوان از بازداشت یک قاتل در عملیات ضربتی پلیس در مرز باشماق این شهرستان خبر داد.

به گزارش عرشه آنلاین، سرهنگ طیب محمدی اظهار داشت: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در مرز باشماق، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان در محل حاضر و بررسی‌های اولیه را انجام دادند.

وی گفت: با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از همان دقایق اولیه آغاز شد.

علت قتل

فرمانده انتظامی مریوان در تشریح جزئیات این ماجرا اعلام کرد: دو نفر راننده کامیون عراقی در مرز باشماق سر نوبت‌ با یکدیگر درگیر شده که یکی از آنان با چاقو به دیگری زده و به قتلش می‌رساند که کارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی و بازداشت قاتل شدند.

وی با بیان اینکه متهم هم اکنون در بازداشت به سر برده و بر اساس قانون با قاتل برخورد می‌شود، تصریح کرد: از همه مردم درخواست می‌شود که آستانه تحمل خود را بالا برده تا به خاطر اختلافات جزئی، شاهد چنین حوادث ناگوار و جبران‌ناپذیری نباشیم.

محمدی در ادامه از دستگیری ۲ نفر سارق موتورسیکلت و کشف ۴ فقره در مریوان خبر داد و یادآور شد: پلیس در راستای احقاق حق مردم و حفظ امنیت و آرامش شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. مردم می‌توانند هر گونه تخلف و مواردی را با شماره تماس ۱۱۰ در میان بگذارند.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 112345

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر