تصادف مرگبار بخاطر خستگی راننده اتوبوس

خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس حادثه آفرید.

تصادف مرگبار بخاطر خستگی راننده اتوبوس

خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس حادثه آفرید.

به گزارش عرشه آنلاین، رئیس پلیس راه لرستان گفت: برخورد یکدستگاه اتوبوس با کامیون به علت خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس در محور پل زال حادثه آفرید.

سرهنگ محمد زارعی امروز ۲۴ شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک تصادف بین یکدستگاه اتوبوس با کامیون در محور آزاد راه خرم آباد _ پل زال، بلافاصله عوامل پلیس راه، انتظامی و دستگاه های امدادی در محل حاضر شدند.

وی تصریح کرد: اتوبوس از مبدا تهران به مقصد اهواز در حال حرکت بوده که با یکدستگاه کامیون برخورد که بر اثر این برخورد متاسفانه یک نفر فوت و یه نفر دیگر مجروح می‌شود که اقدامات لازم توسط تیم‌های امدادی انجام شد.

رئیس پلیس راه لرستان خاطرنشان کرد: علت حادثه عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس تشخیص داده شده است.

زارعی با بیان اینکه خستگی و خواب آلودگی از مهمترین علل تصادفات و سوانح جاده‌ای است، افزود: از رانندگان تقاضا می‌شود به منظور حفظ سلامت و جان خود و دیگران حین خستگی و خواب آلودگی از رانندگی جدا خودداری و پس از توقف و استراحت به مسیر خود ادامه دهند تا باعث حوادث تلخ و ناگوار نشوند. / ایسنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 106133

سایر رسانه ها

    ارسال نظر