آزار و اذیت و تجاوز سریالی دختران و پسران در پارکهای بابل / تصویربرداری خوفناک 5 خفاش شب

در پی گزارش تعدادی از شهروندان و وصول شکایت‌هایی از سوی ۸ دختر و پسر، مبنی بر آدم‌ربایی با تهدید چاقو و قمه در پارک‌های سطح شهر، موضوع با دستور فوری دادستانی شهرستان بابل، مورد پیگیری قرار گرفت.

 آزار و اذیت  و تجاوز سریالی دختران و پسران در پارکهای بابل / تصویربرداری خوفناک 5 خفاش شب

در پی گزارش تعدادی از شهروندان و وصول شکایت‌هایی از سوی ۸ دختر و پسر، مبنی بر آدم‌ربایی با تهدید چاقو و قمه در پارک‌های سطح شهر، موضوع با دستور فوری دادستانی شهرستان بابل، مورد پیگیری قرار گرفت.

متهمین، قربانیان خود را در پارک‌های شهر شناسایی و با ربایش آنها به زور و تهدید، ضمن خوراندن انواع قرص‌های بیهوشی و موادمخدر، اقدام به تجاوز به آنان و تصویربرداری از اعمال شنیع خود می‌کردند.

ضمن تشکیل پرونده و صدور دستور قضایی به مامورین، متهمین ردیف اول تا پنجم در مخفیگاه‌هایشان شناسایی و در بازجویی‌های اولیه به انجام رفتارهای یاد شده، خصوصاً تجاوز به ۲ نفر از خانم‌ها به صورت باندی و گروهی اقرار کردند.

متهمین همچنین در مخفیگاه خود با هدف ضربه به مکان‌های حساس نظامی و انتظامی و در راستای همسویی با جریان ضد انقلاب، در حال ساخت کوکتل مولوتوف و بمب دست‌ساز بودند که با صدور دستور فوری قضایی و هوشیاری مامورین دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت، جهت روشن شدن زوایا و ابعاد دیگر بزه‌های ارتکابی تحویل ضابطین شدند.

ربودن دختران از پارک برای تجاوز در مازندران

رئیس‌کل دادگستری استان مازندران از انهدام باند آدم‌ربایی و تجاوز به عنف در شهرستان بابل خبر داد

 رئیس‌کل دادگستری استان مازندران از انهدام باند آدم‌ربایی و تجاوز به عنف در شهرستان بابل خبر داد. حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری، در این‌باره گفت: پس از دریافت شکایت از سوی هشت دختر و پسر، مبنی بر آدم‌ربایی با تهدید چاقو و قمه در پارک‌های سطح شهر، موضوع با دستور فوری دادستانی شهرستان بابل، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 طبق اطلاعات به‌دست آمده، متهمان، قربانیان خود را در پارک‌های شهر شناسایی و با ربایش آنها به زور و تهدید، ضمن خوراندن انواع قرص‌های بیهوشی و موادمخدر، اقدام به تجاوز به آنان و تصویربرداری از اعمال شنیع  خود می‌کردند.

 وی افزود: در ادامه متهمان ردیف اول تا پنجم در مخفیگاه‌های‌شان شناسایی و در بازجویی‌های اولیه به انجام رفتارهای یادشده، خصوصا تجاوز به دو نفر از خانم‌ها به صورت باندی و گروهی اعتراف کردند. 

متهمان همچنین درمخفیگاه خود با هدف ضربه به مکان‌های حساس نظامی و انتظامی و درراستای همسویی با جریان ضدانقلاب، در حال ساخت کوکتل مولوتوف و بمب دست‌ساز بودند. تحقیقات برای کشف زوایای دیگر این پرونده ادامه دارد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105614

سایر رسانه ها

    ارسال نظر