کلثوم بیوه سیاه وقاتل مردان مازندرانی را بشناسید

کلثوم که به قتل هفت مرد اعتراف کرده، ۱۳ شوهر صیغه‌ای داشت که همگی جان باخته‌اند.

کلثوم  بیوه سیاه وقاتل مردان مازندرانی را بشناسید

کلثوم که به قتل هفت مرد اعتراف کرده، ۱۳ شوهر صیغه‌ای داشت که همگی جان باخته‌اند.

به گزارش عرشه آنلاین، روز یکشنبه از روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران، وقتی زن ۵۶ ساله به جرم قتل همسر صیغه‌ای اش دستگیر شد، کسی تصورش را هم نمی‌کرد که او یک قاتل سریالی است که طی ۹سال جنایت، شوهران صیغه‌ای‌اش را به قتل رسانده است.

هر چند زن ۵۶ ساله به قتل هفت مرد اعتراف کرده اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که او در این سال‌ها ۱۳شوهر صیغه‌ای داشته که همه آنها جان شان را از دست داده‌اند و به همین دلیل احتمال می‌رود آمار قربانیان او بیشتر از هفت نفر باشد.

قاتل سریالی مازندران که کلثوم نام دارد، هفته گذشته از سوی پلیس شهرستان محمودآباد به جرم قتل شوهرش دستگیر شد. شوهر او مردی ۸۲ساله بود که ابتدا تصور می‌شد به‌دلیل سکته جان باخته اما بستگانش می‌گفتند که او به قتل رسیده است.

کلثوم ۵۶ساله با مهریه پنج میلیارد ریالی به‌عنوان همسر صیغه‌ای مرد ۸۲ ساله راهی خانه او شده و زندگی مشترک این زوج آغاز شد. اما فقط چندماه زمان کافی بود تا مرد ۸۲ساله متوجه شود که کلثوم قصد جانش را دارد. این مرد چند روز پیش از مرگش به بچه‌هایش گفته بود که کلثوم به زور به او قرص قلب و قرص فشار می‌دهد و هر بار با خوردن نوشیدنی‌هایی که وی درست می‌کند، از حال می‌رود.

 

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104498

سایر رسانه ها

    ارسال نظر