خواهر روحانی کشف لباس کرد! + عکس

خواهر روحانی، پس از برنده شدن در خوانندگی، چهره عوض کرد

خواهر روحانی کشف لباس کرد! + عکس

این راهبه جوان که با صدای فوق‌العاده‌اش در مسابقه یافتن استعداد‌های خوانندگی به شهرت رسید، اعلام کرده که از عهد مذهبی خود چشم‌پوشی کرده و ظاهر متین‌اش را با میک‌آپ و لباس‌های پر زرق و برق عوض کرده است.

فرارو به نقل از دیلی‌تلگراف نوشت: «کریستینا اسکوچیا» که با عنوان «خواهر کریستینا» در ایتالیا به شهرت رسیده بود اعلام کرده که افزایش سخت گیری‌های زندگی در صومعه و مرگ پدرش که آرزو داشت کریستینا زمان بیشتری را با خانواده‌اش بگذراند، در تصمیم گیری اساسی او تاثیرگذار بوده اند.

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او روز دوشنبه با اعلام تصمیم خود ایتالیایی‌ها را شگفت زده کرد. او برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان یک راهبه ۲۵ ساله در مسابقه استعدادیابی تلویزیونی در ایتالیا به شهرت رسید. قدرت صدای او داوران مشهور در برنامه را متحیر کرد و از او پرسیدند که آیا واقعا یک راهبه است یا خیر، که او پاسخ داد:"بله، یک راهبه هستم".

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او با ظاهر شدن روی صحنه با لباس ساده به عنوان یک راهبه با صلیبی دور گردن اش و با کفش‌های مشکی به یک پدیده اینترنتی تبدیل شد و اجرایش میلیون‌ها بار در یوتیوب و دیگر پلتفرم‌ها دیده شد.

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او نسخه‌ای از اولین آلبوم خود را به پاپ فرانسیس هدیه داد. با این وجود، روز یکشنبه او تغییر مسیر ناگهانی خود را اعلام کرد و در یک برنامه گفتگوی تلویزیونی گفت که دیگر راهبه نخواهد بود. او با کت و شلوار و کفش پاشنه بلند در برنامه سرگرمی Verissimo ظاهر شد و گفت اکنون در اسپانیا به عنوان پیشخدمت کار می‌کند و امیدوار است به حرفه خوانندگی اش ادامه دهد.

این راهبه پیشین ۳۴ ساله در آن برنامه تلویزیونی گفت: «تغییر نشانه تکامل است و من همیشه از آن می‌ترسیدم، زیرا راحت‌تر است تا سرسختانه به باور‌هایی که با قطعیت پذیرفته‌ایم متصل باشیم به جای آن که بخواهیم خود را زیر سوال ببریم. با این وجود، من احساس کردم که باید کاری را می‌خواهم انجام دهم».

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او گفت در حالی که هنوز ایمان کاتولیک خود را حفظ کرده، اما مرگ پدرش باعث شد تا ایمان‌اش متزلزل شود.

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او از قوانین و مقررات زندگی در صومعه سرپیچی کرد و علیه تلاش‌های راهبه‌های دیگر برای محافظت از خود در برابر توجه رسانه‌ها شورش کرده بود.

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او می‌گوید: «من هرگز به خدا شک نکردم خدا زندگی است. اما من در صورت پایبندی به قوانین صومعه دیگر نمی‌توانستم رشد کنم. پدرم فوت کرد و من تصمیم گرفت یک سال را در سکوت و سفر سپری کنم».

خواهر روحانی کشف لباس کرد!

او می‌گوید از این که ۱۵ سال راهبه بوده پشیمان نیست. او افزود: «خواهر کریستینا درون من است. من یک سفر شگفت‌انگیز، اما هم چنین یک سفر پیچیده و دشوار داشته‌ام. این زیباترین سال‌های زندگی من بود».

دیگر رسانه ها

ارسال نظر