خبر فوری:

حمله وحشیانه به دختران یتیم در یک یتیم‌خانه + فیلم

فیلمی از حمله وحشیانه نیروهای امنیتی سعودی‌ به دختران یتیم در یک یتیم‌خانه منتشر شده است.

حجم ویدیو: 781.73K | مدت زمان : 00:00:08

نیروهای امنیتی سعودی ضمن یورش به یک یتیم خانه در استان خمیس مشیط در جنوب شرقی این کشور، دختران بی سرپرست را بی رحمانه مورد ضرب و شتم قرار دادند.

تصاویر ارسالی از سوی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی از این مساله حکایت دارد که نیروهای امنیتی سعودی در یورش به این یتیم خانه دختران بی‌سرپرست را به طور وحشیانه با استفاده از باتوم و شلاق مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

بنابراین گزارش، در این حادثه که در منطقه عسیر رخ داده است، نیروهای امنیتی سعودی به دلیل تقاضای دختران یتیم در زمینه بهره مندی از حقوق شان، به شدت آنها را کتک می زنند.

کاربران شبکه های اجتماعی در عربستان نیز این مساله را تایید کرده اند که این رخداد به دلیل مطالبات بر حق این دختران یتیم به وقوع پیوسته است، اما تاکنون مقامات رسمی عربستان سعودی واکنشی به این خبر نشان نداده اند.

در تصاویری که از این رخداد منتشر شده بیش از ۲۰ نیروی امنیتی عربستان سعودی دیده می شوند که ضمن هتک حرمت دختران یتیم، با استفاده از باتوم، کمربند و شوکر برقی آنها را مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند.

براین اساس، در این حادثه دهشتناک نیروهای امنیتی سعودی شماری از دختران یتیم را بازداشت کرده و به مراکز امنیتی انتقال داده اند، اما تاکنون از سرنوشت آنها اطلاعای در دست نیست.

اما خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس) مدعی شده که مقامات محلی منطقه عسیر درباره این رخداد، یک کمیته تحقیق تشکیل داده اند تا ضمن شناسایی عوامل دخیل در آن، آنها را به مراجع قضایی معرفی نمایند./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر