خبر فوری:

جو بایدن دوباره با افراد خیالی دست داد! | ببینید

جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا پس از سخنرانی خود، روی صحنه دچار سردرگمی شد و به سختی توانست راه خروج را پیدا کند.

جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا پس از سخنرانی خود، روی صحنه دچار سردرگمی شد و به سختی توانست راه خروج را پیدا کند.

تردید درباره سلامت ذهنی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با رفتاری که وی در برخی از کنفرانس های خبری و ملاقات های عمومی از خود بروز می دهد، روز به روز بیشتر می شود، این بار وی بار دیگر به دست دادن با افراد خیالی اقدام کرد.

به نقل از دیلی تلگراف، رئیس جمهوری آمریکا که دوم اردیبهشت ماه وارد ایالت واشنگتن شده بود، در پایان یک سخنرانی، بار دیگر دست دادن خیالی که هفته گذشته مرتکب آن شده بود، را تکرار کرد.

بایدن روز گذشته درجریان نطقی که حدود ۳۴ دقیقه تحت عنوان «کاستن هزینه زندگی برای خانواده های آمریکایی»در«کالج گرین رویور» واقع در شهر «آبورن» (Auburn) ایالت واشنگتن ایراد کرد،با فردی خیالی دست داد و تعجب حاضران را برانگیخت.

این درحالی است که بایدن ۷۹ساله، هفته گذشته درجریان یک سخنرانی حدود ۴۰ دقیقه ای در«گرینزبورو»(Greensboro) ایالت کارولینای شمالی، پس از خاتمه سخنرانی با فردی خیالی دست داد.

دست دادن های خیالی بایدن  دست دادن خیالی بایدن پس از خاتمه سخنرانی در گرینزبورو

 

اقدام هفته گذشته بایدن مورد توجه بسیاری از رسانه های غربی قرار گرفت و روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف با پرداختن به این موضوع عنوان کرد: مشخص نیست که آیا بایدن با این کار خود در گرینزبورو خواسته مزاح کند یا خیر؟،  اما جمهوریخواهان وی را متهم می کنند که  توانایی کنترل حواس ندارد و با توجه به این شرایط بارها  وی را فاقد صلاحیت سمت ریاست جمهوری آمریکا دانسته اند.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر