اسرائیل تهدید کرد ؛ سلاح روز قیامت را کار می اندازیم

​یک مقام اسرائیلی گفت ما با استفاده از آنچه که آن را «سلاح روز قیامت» مینامیم، معادله را در خاورمیانه خواهیم شکست. او اعتراف کرد اسرائیل بمب اتمی دارد.

اسرائیل تهدید کرد ؛ سلاح روز قیامت را کار می اندازیم

یک مقام اسرائیلی گفت ما با استفاده از آنچه که آن را «سلاح روز قیامت» مینامیم، معادله را در خاورمیانه خواهیم شکست. او اعتراف کرد اسرائیل بمب اتمی دارد.

به گزارش عرشه آنلاین ؛  روزنامه اسرائیلی به نقل از یکی از مقامات صنعت هوانوردی این رژیم نوشت: اسرائیل این توانایی را دارد که در صورت قرار گرفتن در معرض تهدید موجودیتی از سوی کشورهای منطقه، با استفاده از آنچه که آن را «سلاح روز قیامت» نامیده، «معادله را بشکند.»

روزنامه معاریو به نقل از «یائیر کاتز،» رئیس شورای کارکنان صنعت هوانوردی اسرائیل اعلام کرد: ناگر ایران، یمن، سوریه، عراق و کشورهای خاورمیانه تصمیم به تسویه حساب با اسرائیل بگیرند، ما این معادله را خواهیم شکست، و توانایی استفاده از سلاح روز قیامت را داریم.

کاتز با اشاره به اینکه نقش متحدانی که به اسرائیل کمک می‌کنند، «مهم» است، گفت: «آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و آلمانی‌ها در بخش اطلاعاتی به ما کمک می‌کنند، آن‌ها می‌دانند چگونه ما را در مورد تحرکاتی که می‌تواند ما را در معرض خطر قرار دهد، آگاه کنند حتی زمانی که ما در فضا ابزاری برای شناسایی این تهدیدات داریم، کمک آن‌ها مهم است.»

ناظران بر این باورند که منظور کاتز از سلاح روز قیامت، استفاده از تسلیحات هسته‌ای است و «عمیحای الیاهو» وزیر میراث فرهنگی در کابینه نتانیاهو و دیگر مقامات افراطی پیش از این خواستار استفاده از یک بمب هسته‌ای واقعی در جنگ با غزه شدند.

رئیس شورای کارکنان صنعت هوانوردی اسرائیل با اشاره به نقش متحدان در کمک به مقابله با حمله ایران به اسرائیل، خاطرنشان کرد: «مهندسان و کارگران اسرائیلی چند هفته برای این سناریو آماده شدند.»

وی ادامه داد: سخنان مدیرعامل صنعت هوانوردی در پی حمله ایران را پس از اینکه متوجه شدیم با موفقیت از این رویداد عبور کرده‌ایم هرگز فراموش نمی‌کنم، مدیرعامل شرکت گفت: ۳۰ سال کار کردم تا اینکه امشب خوشحالیم که در روز استقلال اسرائیل را نجات دادیم.

ایران در ۱۳ آوریل در واکنش به بمباران کنسولگری خود در دمشق، پایتخت سوریه، در ۱۳ آوریل به اسرائیل حمله موشکی و پهپادی را انجام داد و این عملیات را «وعده صادق» نامید.

منبع : شفقنا

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 144264

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر