خبر خوش میرهاشم موسوی برای بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تسهیلات بیمه‌ای و خدمات درمانی جدید برای بیمه‌شدگان و بازنشستگان خبر داد و جزئیات افزایش وام بازنشستگان و ثبت‌نام وام بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی را اعلام کرد.

خبر خوش میرهاشم موسوی برای بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تسهیلات بیمه‌ای جدیدی اختصاص می‌دهد. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پوشش بیمه‌ای و خدمات درمانی بیمه‌شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه کرد. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جزئیات افزایش وام بازنشستگان و ثبت‌نام وام بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی را اعلام کرد.  سازمان تامین اجتماعی اطلاعیه جدیدی صادر کرد. سازمان تامین اجتماعی در واکشن به حواشی اخیر یک اطلاعیه صادر کرد و جزئیات اعتبارات و تسهیلات صندوق حمایت برای بیمه‌شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را اعلام کزد.

بیشتر بخوانید: خبر مهم تامین اجتماعی درباره مستمری بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جزئیات افزایش وام بازنشستگان و ثبت‌نام وام بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی را اعلام کرد. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از خدمت‌رسانی بهتر سازمان تامین‌ اجتماعی به افراد تحت پوشش در سال جاری خبر داد.

سازمان تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تسهیلات بیمه‌ای و و خدمات درمانی جدید برای بیمه‌شدگان و بازنشستگان خبر داد و جزئیات افزایش وام بازنشستگان و ثبت‌نام وام بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی را اعلام کرد. 

بیشتر بخوانید: خبر مهم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران

به گزارش عرشه آنلاین و به نقل از روابط‌ عمومی سازمان تامین‌ اجتماعی،  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: امسال بیش از ۲۰۰ پروژه درمانی با اعتبار ۱۱هزار میلیارد تومان در دستور کار داریم.

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حاشیه بازدید از پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی گچساران افزود: ۴۶ میلیون نفر در کشور بیمه شده تامین اجتماعی هستند که بیش از ۱۴ میلیون نفر از این تعداد بیمه شده اصلی است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بیش از چهار میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته تامین اجتماعی در کشور وجود دارد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای اصلی تامین توسعه خدمات و تعهدات کوتاه مدت و جانبی در حوزه درمان است.

موسوی با بیان اینکه پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان نیز از خدمات این سازمان است، تصریح کرد: امسال وام ۱۲ میلیون تومانی قرض‌الحسنه بازنشستگان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت. همچنین سفر زیارتی به مشهد مقدس بصورت رایگان برای بازنشستگان این سازمان انجام می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: پس از معیشت و حقوق، اولویت اول تامین اجتماعی توسعه خدمات درمانی است که این خدمات با دو مدل مستقیم و غیرمستقیم یا خرید خدمت براساس تعرفه دولتی ارایه می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد: ۴۱۰ مرکز ملکی شامل درمانگاه تخصصی، فوق تخصصی و بیمارستان در کشور داریم که به جامعه هدف خدمات رسانی می کنند و با بیش از ۵۰ هزار مرکز و موسسه درمانی نیز طرف قرارداد هستیم.

موسوی بیان کرد: بیش از ۲۰۰ پروژه درمانی توسعه ای، ایجادی، ساخت و تجهیز به دستگاه‌های هایتک از جمله ام آر ای و سی تی اسکن را امسال در دستور کار داریم که ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این مهم پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره موضوع کمبود پزشک متخصص در پلی کلینیک شهرستان گچساران که از سوی مردم مطرح شد، اظهار کرد: اماده بکارگیری پزشک متخصص بصورت قراردادی و استخدامی در صورت وجود متقاضی و استقبال پزشکان هستیم.

سازمان تامین اجتماعی

گفتنی است که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی هم‌چنین از شعبه تامین اجتماعی شهرستان گچساران بازدید کرد و مطالبات و خواسته های کارکنان این شعبه را بررسی کرد.

ماموریت جدید سازمان تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی با تاکید بر اهمیت منابع انسانی در توسعه و تعالی سازمان، استمرار حرکت در مسیر تحول را در گرو نیروی انسانی باکیفیت دانست و گفت: نیروی انسانی در سازمان تامین‌اجتماعی کارکرد بخشی ندارد بلکه کارکرد آن کلان و راهبردی است.

با نیروی انسانی باانگیزه و فعال می‌توان از برخی چالش‌های پیش‌رو عبور کرد و وضع صندوق را بیش از پیش سامان داد و به ثبات رسید.

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی در ادامه برنامه‌های دوره‌ای نظارت بر حوزه‌های مختلف عملکردی این سازمان، در بازدید از معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان که با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد سازمان برگزار شد، اظهارکرد: سازمان تأمین‌اجتماعی که حوزه مأموریتی و مسئولیتش تطابق کامل با دستورات مکتب اسلام و آرمان‌های انقلاب دارد باید دو عنصر ایمان و امید را بیش ازپیش مورد توجه قرار دهد. در مکتب ما بالاترین ارزش، خدمت به مردم است و حوزه مأموریتی سازمان تأمین‌اجتماعی نیز خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم است.

مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی با اشاره به اینکه در مسیر اعتلای کشور اگر عنصر ایمان وجود نداشته باشد، توقف اتفاق می‌افتد، گفت: ایمان یک انگیزه درونی و هسته محرک و اصلی حرکت است تا جایی‌که قرآن کریم خطاب به کسانی که ایمان دارند نیز نسبت به بازبینی و استحکام ایمان تذکر می‌دهد.

موسوی با اشاره به اهمیت موضوع ایمان در بحث منابع انسانی گفت: در حوزه ماموریتی سازمان تأمین‌اجتماعی ما یک وظیفه مدیریتی داریم. از این باب که مسیر را با ایمان جلو ببریم و نگذاریم نگاه افراط و تفریط بر حکمرانی تأمین‌ اجتماعی و بر مدیران ما حاکم شود. در جامعه اسلامی وظیفه ما این است که بستر را برای حرکت به سوی فطرت انسانی فراهم کنیم. توجه توأمان به واقعیت‌ها و هویت ایمانی می‌تواند این مسیر را هموار کند.

مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی با اشاره به اهمیت عنصر«امید» اظهارکرد: انتقاد از خود و توجه به کاستی‌ها مسئله مهمی است اما این نگاه نباید باعث شود که از داشته‌ها و دستاوردها غافل شویم؛ چه با وجود همه تبلیغات منفی که بعضاً در مورد وضعیت صندوق‌ها به‌ویژه حکمرانی تأمین‌اجتماعی مطرح می‌شود، مردم به ما و به این جایگاه و به صندوق تأمین‌اجتماعی امیدوارند و اگر گاهی برخی مشکلات را مطرح و عملکرد خود را هم نقد می‌کنیم، برای بهبود وضعیت و رفع نقایص و این است که امید در جامعه زنده بماند و تبدیل به دستاورد برای مردم و کشور شود.

موسوی با اشاره به اینکه نیروی انسانی در سازمان تأمین‌ اجتماعی کارکرد بخشی ندارد بلکه کارکرد آن کلان و راهبردی است، گفت: برای تحقق این جایگاه کلان و راهبردی باید به دنبال برنامه جامع منابع انسانی مبتنی بر درک مشترک میان واحدهای مختلف باشیم. این امر با نشست‌های مشترک و طرح تجربه‌ها و خواسته‌های واحدهای تخصصی محقق می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی استمرار حرکت در مسیر تحول و غلبه بر مسائل و مشکلات را در گرو نیروی انسانی باکیفیت و باانگیزه دانست و افزود: با نیروی انسانی باانگیزه و فعال می‌توان از چالش‌های پیش رو عبور کرد و وضع صندوق را بیش از پیش سامان داد و به ثبات رسید. تحقق این مهم در گرو عزم ، اراده و تصمیم درست در حوزه نیروی انسانی و فهم درست از جایگاه نیروی انسانی در تحقق اهداف سازمان است.

موسوی افزود: یکی از مسائل بسیار مهم در حوزه نیروی انسانی، مسئله آموزش است. از کارآموزی و بازآموزی تا آموزش‌های تخصصی در واحدهای مختلف سازمان، امر بسیار مهم و ضروری در حکمرانی تأمین‌اجتماعی است. ارتقای دانش‌های تخصصی موضوعی است که می‌تواند باعث افزایش توانمندی و به تبع آن افزایش بهره‌وری و اثربخشی در سازمان شود.

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان تامین‌ اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی با تاکید بر اینکه آموزش یک عنصر بسیار مهم در همه عرصه‌های حکمرانی است، گفت: توسعه و رشد کشور از طریق آموزش اتفاق می‌افتد. باید آموزش را در اولویت سازمان در حوزه نیروی انسانی قرار دهیم تا سیستم بتواند ارتقا و افزایش بهره‌وری را از این مسیر دنبال کند.

بزرگترین بدهی تاریخ تامین اجتماعی تسویه شد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بزرگترین بدهی تاریخ تامین اجتماعی با اقدامات خوب دولت سیزدهم تسویه شد.

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان تامین اجتماعی با وجود کسری بودجه اما به لطف دولت سیزدهم تعهدات خود در مراکز درمانی را انجام داده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سال گذشته برای پرداخت حقوق با کسری چهار هزار میلیارد تومانی مواجه بودیم که با کمک دولت رفع شد، افزود: در دولت سیزدهم ابر بدهی خود را پرداخت کردیم و تقریبا به صفر رساندیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی از سال ۹۴ تا پایان سال ۱۴۰۰،  ۱۰۶ هزار میلیارد تومان بدهی که به سبب کسری نقدینگی دولت‌های قبل برای انجام تعهدات خود از بانک صورت گرفته بود را طی دولت سیزدهم پرداخت کرد و در واقع بزرگترین بدهی تاریخ تامین اجتماعی با اقدامات خوب دولت سیزدهم تسویه شد.

موسوی با تاکید بر ارائه خدمات تامین اجتماعی به مردم عنوان کرد: در حوزه درمان و خدمات درمانی تاکید بر ارائه خدمات به مناطق محروم تمام نقاط کشور است.

همچنین سید علی احمد زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد از موافقت سازمان تامین اجتماعی کشور با احداث بیمارستان جدید در شهر دهدشت خبر داد و گفت: در دور سفر اول رئیس جمهور و هیات دولت سیزدهم به کهگیلویه و بویراحمد که مهر ۱۴۰۰ انجام، مصوب شد که تامین اجتماعی با مشارکت وزارت بهداشت بیمارستان مستقلی در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه احداث کند. هر چند سازمان تامین اجتماعی با ساخت این بیمارستان در شهر دهدشت چندان موافق نبود که امیدواریم با توجه به نیاز شهرستان، سازمان تامین اجتماعی با ساخت این بیمارستان موافقت کند.

اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی به انتشار خبری مبنی بر یک انتصاب فامیلی در این سازمان واکنش نشان داد.

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی در واکنش به انتشار خبری مبنی بر یک انتصاب فامیلی در این سازمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی انتشار شایعه کذب و جعلی انتصاب فامیلی یکی از مدیران‌کل تهران به اطلاع‌ می‌رساند مدیرکل مذکور از مدیران موفق، باسابقه و خبره این سازمان است که در سال 1400 منصوب شده‌ و هیچ‌گونه نسبت سببی و نسبی با مدیران ارشد سازمان ندارند.

لذا شایعه انتصاب فامیلی وی کاملاً کذب و مصداق بی‌اخلاقی رسانه‌ای بوده و اتهام مذکور از طریق قانونی نیز پیگیری حقوقی خواهد شد.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 91345

سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها

   • میرشجاع

    سلام جناب موسوی اینجا کمیته امداد نیست و ما هم امداد جو نیستیم ما صاحبان سازمان و اربابان شما هستیم ۱۲ میلیون که باد در گلو می اندلزی و می فرمایی یک یخچال نمیشود وامهای خودتان هم ایا اینگونه است و از پول ما میلیاردی نمی ستانید خجالت چیزیخوبی است

   • ناشناس

    وای چقدر چرت و پرت

   • علی

    سلام
    آقای رئیس تامین اجتماعی بره به اشتباه محاسباتی همسانسازی وحقوق بازنشستگان تامین اجتماعی رسیدگی کنه .نه به حاشیه بره.مثلا وام ۲۰ میلیونی چه خبرخوشیه؟ایتقدربازنشسته رو سرکار نزارید.مسخره نکنید

   • ناشناس

    آقای مدیرعامل معوقات ۲۵ درصد متناسب سازی سال ۱۴۰۰ و۱۴۰۱ بازنشسته ها چی شد چرا راجبه این موضوع مهم صحبتی نمی‌کنید چرا پرداخت نمیکنید منتظر چی هستی این حق قانونی بازنشسته هاست چرا ناحقی میکنید چرا قانون را زیر پا می‌گذارید لطفا به بازنشسته اهمیت بدهید

   • ناشناس

    آقای مدیر عامل بازنشسته بیشتر به افزایش حقوق نیاز دارند وپرداخت معوقات ۲۵ درصد متناسب سازی سال ۱۴۰۰ و۱۴۰۱ لطفا بی اهمیت نباشید

   • ناشناس

    ضمن.تشکر وقدرشناسی از زحمات مدیر عامل محترم.سازمان.تامین اجتماعی نیز.بعنوان کارمند بازنشسته فرمانداری اصفهان وباتوجه به مشکلات معیشتی ورفاهی وغیرو لذا اگر سازمان در رابطه با خرید خودرو مورد نیاز خانواده بازنشستگان.ورود کند ضمن کمک.به این قشر ضعیف نیز در بهبود روش بازار ومتعادل شدن قیمت خودرو وحذف دست دلالان بی انصاف مؤثر خواهد بود باتشکر حسینی حائری از اصفهان

   ارسال نظر