اطلاعیه مهم برای بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه‌ای جزئیات خدمات جدید ویژه بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی را اعلام کرد.

اطلاعیه مهم برای بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی یک اطلاعیه صادر کرد. سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه‌ای جزئیات خدمات جدید ویژه بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی را اعلام کرد. سازمان تامین‌ اجتماعی اعلام کرد چهار خدمت جدید ویژه بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان به فهرست خدمات قالب ارائه در برنامه کاربردی (اپلیکیشن) تلفن همراه «تامین من» سازمان تامین اجتماعی افزوده شده است.

بیشتر بخوانید: خبر خوش سازمان تامین اجتماعی درباره افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران

برنامه کاربردی تلفن همراه «تامین من» تنها برنامه کاربردی مورد تایید سازمان تأمین‌اجتماعی برای ارائه خدمات غیرحضوری به مخاطبان این سازمان است که از سوی این سازمان در دو نسخه PWA و Android  برای بهره‌برداری عموم کاربران منتشر شده و قابل نصب روی تلفن‌های هوشمند و بهره‌گیری از خدمات آن، کاملاً رایگان است.

 درخواست برقراری مستمری توسط بازماندگان، درخواست برقراری مستمری بازنشستگی، معرفی نماینده اشخاص حقوقی توسط کارفرما و ارائه مفاصاحساب ماده ۳۸، خدمات جدیدی هستند که در به‌روزرسانی جدید به خدمات برنامه کاربردی تلفن همراه «تامین من» اضافه شده‌اند. با ارائه این خدمات چهارگانه، در مجموع ۴۸ خدمت غیرحضوری از طریق این برنامه کاربردی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این برنامه کاربردی در حال حاضر بیش از یک میلیون کاربر فعال دارد و از فروشگاه‌های مجازی (مانند بازار و مایکت) و نیز از سایت سازمان تأمین‌اجتماعی از طریق آدرس hamrah.tamin.ir  به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده است. این برنامه قابل نصب روی گوشی تلفن همراه است و تمامی بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان می‌توانند از طریق این برنامه، از خدمات غیرحضوری سازمان تامین‌ اجتماعی استفاده کنند. ویدئو‌های آموزش نحوه استفاده از این اپلیکیشن نیز در همین نشانی قابل مشاهده و دریافت است.

برای استفاده از این اپلیکیشن؛ دارا بودن حساب کاربری در سامانه خدمات غیرحضوری تامین‌ اجتماعی به آدرس es.tamin.ir الزامی است. برای ثبت‌نام در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین‌ اجتماعی، متقاضیان پس از ورود به صفحه اصلی این سامانه می‌بایست از طریق انتخاب گزینه «ثبت‌نام» و ورود اطلاعات هویتی و شماره تلفن همراهی که مالکیت آن متعلق به فرد متقاضی باشد، اقدام کنند.

فیلم‌های آموزشی نحوه ثبت‌نام و استفاده از خدمات غیرحضوری تامین‌ اجتماعی در سامانه خدمات غیرحضوری و همچنین در سایت رسمی سازمان تامین‌ اجتماعی به نشانی www.tamin.ir  در دسترس قرار دارد.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر