ماجرای جنجالی اتفاقات پارک بانوان کرج چیست؟

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج از برخورد با خاطیان پارک بانوان کرج کرج داد.

ماجرای جنجالی اتفاقات پارک بانوان کرج چیست؟

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: با خاطیان پارک بانوان کرج که باعث تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی شده‌اند بدون اغماض برخورد شود.

مریم قهرمانی صارم، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج در نطق پیش از دستور یکصد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن عرض تبریک روز دختر که مقارن با ولادت حضرت معصومه (س) نامگذاری شده است، اظهار داشت: پیرو اتفاقی که در پارک بانوان به وقوع پیوسته است و بازتاب مخربی در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است از شهرداری درخواست می‌شود طی بررسی‌های دقیق فیلم‌های دوربین مدار بسته پارک و فیلم‌های موجود را بررسی و خاطی و خاطیان را شناسایی کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج افزود: اگر به صحت موضوع رسیدید، فقط برکناری مدیر خاطی کافی نیست و باید به کمیته انضباطی معرفی و برخورد شود که موضوع دیگر تکرار نشود.

قهرمانی صارم بیان کرد: اگر خاطی یا خاطیان درصدی خطا داشتند و هدف تخریب سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بوده باشد باید با عوامل این موضوع با کمک گرفتن از دستگاه‌های نظارتی برخورد شود.

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج افزود: این مسئله باعث تشویق اذهان عمومی شده و برخورد آقای شهردار در کوتاه‌ترین زمان با مدیر مربوطه که گویا در مرخصی بوده به دور از انصاف و تقوا و حق الناس است.

قهرمانی تاکید کرد: لطفاً تمام زوایای اتفاق فوق بررسی و نتیجه به شورای شهر اعلام شود.

منبع: تسنیم

دیگر رسانه ها

ارسال نظر