سیل و آبگرفتگی منازل در گیلانغرب و کرمانشاه | یک نفر جان باخت

سیل و آبگرفتگی منازل در گیلانغرب و کرمانشاه خسارات زیادی به بار آورد.

سیل و آبگرفتگی منازل در گیلانغرب و کرمانشاه | یک نفر جان باخت

آخرین اخبار سیل و آبگرفتگی منازل در گیلانغرب و کرمانشاه اعلام شد.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، بارش‌های شدید ۲۴ ساعت گذشته باعث آبگرفتگی منازل در گیلانغرب و کرمانشاه شده است.

افشین یگانه، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه بارش‌های شدیدی از روز گذشته (۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) در نقاط مختلف استان داشتیم، گفت: بخش عمده مشکلات ناشی از بارش‌ها در شهرستان گیلانغرب بود که در این شهرستان خساراتی از جمله آبگرفتگی منازل شهری و روستایی، خسارت به زیرساخت‌های برق و... را شاهد بودیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه ادامه داد: در شهرستان‌های روانسر و جوانرود نیز به دلیل شدت بارش باران و تگرگ، به باغات مردم خساراتی وارد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه تاکید کرد: در شهر کرمانشاه نیز تعدادی از منازل دچار آبگرفتگی شدند که با همکاری آتش نشانی تخلیه شد.

یگانه همچنین از فوت یک نفر به دلیل برخورد صاعقه در سرپل ذهاب خبر داد که جوانی کشاورز در روستای «قراویز» بوده است و یادآور شد: گزارش دیگری از فوت به دلیل صاعقه در ۴۸ ساعت گذشته نداشتیم.

او ادامه داد: بارش‌ها خسارتی به راه‌ها و پل‌های استان نیز وارد نکرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه برآورد ریالی خسارات وارده ناشی از بارش‌ها را نیازمند کار کارشناسی دقیق دانست که به زودی انجام خواهد شد.

بر اساس اعلام هواشناسی استان، طی ۲۴ ساعت گذشته به طور میانگین ۲۰ میلی‌متر در سطح استان کرمانشاه بارش داریم و کرمانشاه پربارش‌ترین مرکز استان در ۲۴ ساعته گذشته در کشور بوده است.

 

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر