کرونا تمام نشده است!

علیرضا زالی با اعلام اینکه کرونا تمام نشده است، تاکید کرد: دوز چهارم واکسن کرونا را حتما تزریق کنید.

کرونا تمام نشده است!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن تاکید بر لزوم استفاده از ماسک در محیط‌های مسقف و شلوغ، در عین حال توصیه کرد که شهروندان نسبت به تزریق دوز چهارم واکسن کرونا اقدام کنند.

دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حاشیه یکصد و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت کووید ۱۹ در تهران گفت: مطابق با اعلام سازمان بهداشت جهانی وضعیت اضطراری کووید ۱۹ قطع شده است اما این اعلامیه به معنای ریشه کن شدن این بیماری نیست.  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: کماکان کووید‌۱۹ و بارقه‌هایی از آن  وجود دارد و هنوز برخی از بیماران به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند اما به دلیل پوشش خوب واکسیناسیون در تهران میزان مرگ و میر اندکی را تجربه می‌کنیم.  

زالی با بیان اینکه هیچ چیز جز واکسیناسیون خطر بیماری را ازبین نمی‌برد گفت: از شهروندان می‌خواهیم  دوز چهارم واکسن خود را دریافت کنند و درحال حاضر تمامی مراکز بهداشتی نشان‌دار در حال ارائه خدمت و واکسیناسیون هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن تاکید بر لزوم مراعات پروتکل‌های بهداشتی به ویژه در مکان‌های مسقف و شلوغ، گفت: شهروندان باید در محیط‌های پرتراکم و مسقف از ماسک استفاده کنند.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر