درگیری و تیراندازی خونین در روانسر کرمانشاه

جزئیات درگیری و تیراندازی خونین منجر به قتل در روانسر کرمانشاه اعلام شد.

درگیری و تیراندازی خونین در روانسر کرمانشاه

نزاع دسته‌جمعی و درگیری خونین در روانسر کرمانشاه منجر به قتل شد. جزئیات درگیری و تیراندازی خونین منجر به قتل در روانسر کرمانشاه اعلام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از از دستگیری چهار نفر از عوامل نزاع منجر به قتل در شهرستان روانسر کرمانشاه در کمتر از ۲ ساعت توسط پلیس خبر داد.

 سرهنگ احمد رستمی، فرمانده انتظامی شهرستان روانسر اظهار کرد: ساعت ۲۰۳۰ روز جمعه مورخ ۲۹ اردیبهشت ماه در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل عمد و همچنین زخمی شدن یک نفر در شهرستان روانسر توسط سرنشینان یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر افزود: در این راستا با هدایت عملیاتی فرمانده انتظامی استان، بکارگیری عوامل انتظامی و تخصصی در شهرستان روانسر و مرکز استان، استفاده از شگردهای خاص پلیسی و فنی و همچنین کنترل محورهای مواصلاتی تعداد چهار نفر از عاملین متواری شده نزاع و درگیری مذکور در کمتر از ۲ ساعت شناسایی و دستگیر و خودرو مورد استفاده نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر تاکید کرد: موضوع کماکان در دست بررسی قرار داشته و نتیجه تحقیقات تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیگر رسانه ها

ارسال نظر