جنایت فجیع در اهواز

چهار نفر در اهواز، اقدام به قتل مردی کردند و سپس خودروی مقتول را آتش زده و متواری شدند.

جنایت فجیع در اهواز

جزئیات یک جنایت فجیع در اهواز اعلام شد. چهار نفری که اقدام به قتل مردی کردند و سپس خودروی مقتول را آتش زده و متواری شدند، دستگیر شدند. رئیس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری قاتل مسلح فراری در اهواز خبر داد.

سرهنگ سیروس دریکوند، رئیس پلیس آگاهی خوزستان اظهار کرد: اسفندماه سال گذشته در یکی از محلات اهواز، چهار نفر اقدام به قتل مردی کردند و سپس خودروی مقتول را آتش زده و متواری شدند که بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش عرشه آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی خوزستان افزود: در ساعات اولیه وقوع قتل کارآگاهان پلیس با اقدامات گسترده پلیسی، هویت تمامی متهمان را شناسایی و در هماهنگی قضایی سه نفر از ضاربان اصلی دستگیر و روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان با اشاره به اینکه قاتل از مجرمان حرفه‌ای و سابقه‌دار متواری بوده است، گفت: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی در یک عملیات مقتدرانه و ضربتی متهم را پس از مدتی متواری بودن و زندگی مخفیانه در یکی از محلات شهرستان اهواز دستگیر کردند.

سرهنگ دریکوند افزود: در بازرسی از مخفیگاه قاتل فراری یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه یک خشاب و ۱۷ عدد فشنگ، یک قبضه سلاح تک لول (آلت قتاله)، یک دستگاه خودرو پژو پارس به همراه سه جفت پلاک سرقتی و مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

او با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیس، صراحتا به ارتکاب قتل با انگیزه مسائل شخصی و همچنین دو فقره سرقت مسلحانه اماکن معترف شد، گفت: قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر