الکس اعدام شد | شهروز سخنوری که بود؟ + جزییات پرونده قاچاق زنان و دختران ایران

شهروز سخنوری معروف به «الکس» به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا اعدام شد.

الکس اعدام شد | شهروز سخنوری که بود؟ + جزییات پرونده قاچاق زنان و دختران ایران

شهروز سخنوری معروف به «الکس»، به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا به دار مجازات آویخته شد.

مرکز رسانه قوه قضاییه  نوشت: ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸ بود که گزارشی به دادسرای جرایم امنیت اخلاقی ارسال و در آن عنوان شد در بررسی‌های اطلاعاتی محرز شده فردی به هویت «سارا جرف دریس‌زاده» با در اختیار داشتن تعدادی از زنان و دختران در کشور امارات مبادرت به تشکیل یک شبکه فساد کرده است.

بیشتر بخوانید: «الکس» سرکرده باند قاچاق دختران و اسکورت ایرانی که بود؟

بیشتر بخوانید: افشای جزئیات جدید از مثلث فساد الکس-شاینا-مانلی و قاچاق دختران ایرانی

با بررسی‌های صورت گرفته، محرز شده نامبرده یک شاخه از شبکه بین المللی قاچاق زنان و دختران شهروز سخنوری معروف به الکس است که به عنوان مدیر ارشد این شبکه تحت نظر و هدایت الکس در دوبی فعالیت می‌کند. 

با دستگیری سارا جرف دریس زاده، شبکه گسترده‌ای که زنان و دختران روسپی را از شهر‌های مختلف کشور سازمان‌دهی و مبادرت به قاچاق آن‌ها به چندین کشور منطقه می‌کرد زیر نظر گرفته شده و ضربه تاثیرگذاری به شبکه وارد شد 

در اقدام صورت گرفته تعدادی از زنان و دختران فعال در این شبکه شناسایی و تحویل مقام قضایی شدند. 

با توجه به محتویات پرونده و مفاد کیفرخواست صادره، اقاریر و اعترافات متهمان در مرحله تحقیقات مقدماتی، دادرسی، استخراج فیلم‌های مستهجن و مبتذل تهیه شده از گوشی تلفن همراه متهم شهروز سخنوری و با توجه به مراتب فوق الذکر، اقاریر و اعترافات صریح نامبرده مبنی بر مبادرت به تاسیس و اداره شبکه وسیع فساد و فحشا در سطح بین المللی که در فضای مجازی فعالیت و دختران ایرانی و خارجی را جذب می‌کرده است؛ دادگاه انقلاب اسلامی تهران پس از رسیدگی پرونده اقدامات نامبردگان که به صورت گسترده انجام شده و موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور شده بود را از مصادیق افساد فی الارض تشخیص داده و رای به اعدام الکس داد.

در پی تایید رای الکس در دیوان عالی کشور، بامداد امروز «شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲»، حکم شهروز سخنوری ملقب به الکس، پس از طی تشریفات قانونی اجرا و وی به دار مجازات آویخته شد.

الکس

آخرین اظهارات الکس، سرشبکه قاچاق انسان پیش از اعدام

شبکه الکس چطور از طعمه‌های خود درآمد کسب می‌کرد؟

به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸ بود که گزارشی به دادسرای جرایم امنیت اخلاقی ارسال شد. اطلاعاتی محرز شده به هویت «سارا جرف دریس‌زاده» با در اختیار داشتن تعدادی از زنان و دختران در کشور امارات مبادرت به تشکیل یک شبکه فساد کرده که با بررسی‌های صورت گرفته یک شاخه از شبکه بین المللی قاچاق زنان و دختران شهروز سخنوری معروف به الکس است. که به عنوان مدیر ارشد این شبکه تحت نظر و هدایت الکس در دوبی فعالیت می کرد.

دیگر رسانه ها

  • رصا

    لعنت بر این آدم کثیف و جنایتکار گوه تو قبرش

ارسال نظر