موتورسواران حتما بخوانند

موتورسیکلت‌های دارای پوشش پلاک از شنبه زیر ذره بین پلیس هستند.

موتورسواران حتما بخوانند

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد : از روز شنبه طرح تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف به ویژه موتورهای فاقد یا مخدوشی پلاک، توسط پلیس راهور تهران بزرگ اجرا می‌شود.

سردار محمد حسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: موتورسیکلت یکی از آسیب‌های ترافیکی شهر تهران است و راکبینی که قوانین و مقررات را رعایت نمی‌کنند و تخلفات متعدد مرتکب می‌شوند، امنیت دیگر شهروندان را نیز به مخاطره می‌اندازند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: متأسفانه موتورسواران ۳۹ درصد از تصادفات فوتی تهران را به خود اختصاص داده اند. طبیعی است که پلیس راهور با تمرکز حداکثری، تخلفات این نوع از وسیله نقلیه را مد نظر داشته و با آن برخورد جدی کند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اذعان داشت: پلیس برای آنکه بتواند میزان تخلفات موتورسواران را کاهش دهد از شنبه آینده و با هماهنگی دیگر بخش‌های انتظامی، با موتورسیکلت سوارانی که تخلفات متعددی را چون پوشش، مخدوشی و یا فاقد پلاک باشند برخورد خواهد کرد.

سردار حمیدی افزود: پلیس با انتقال این موتورسیکت ها به پارکینگ سعی بر این دارد که هزینه تخلف را برای راکبین متخلف بالا ببرد.

سردار حمیدی ضمن تاکید به راکبین موتورسیکلت در خصوص احترام به قوانین و مقررات رانندگی به آنها توصیه داشت که تا فرصت دارند نسبت به برطرف کردن نواقصی چون مخدوشی و پوشش پلاک، اصلاح رفتارهای پرخطر ترافیکی اقدام تا در زمان اجرای طرح با مشکلی مواجه نشوند.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر