خبر خوش برای دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان

جزئیات تقویت برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و تجهیز زیرساخت‌های رفاهی، آموزشی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

خبر خوش برای دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان تحولات چشمگیری در زمینه تجهیز زیرساخت‌های رفاهی، آموزشی و سراهای دانشجویی داشته است. برنامه‌های فرهنگی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان برای ترم‌های آینده تقویت و به‌روزرسانی می‌شود. جزئیات تقویت برنامه‌های فرهنگی و آموزشی و تجهیز زیرساخت‌های رفاهی، آموزشی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

بیشتر بخوانید: استخدام معلم در دانشگاه فرهنگیان | جزئیات تغییرات و برنامه‌های جدید دانشگاه اعلام شد

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل گفت: تجهیز زیرساخت‌های رفاهی، آموزشی در پردیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل انجام شده است.

حسین محسنی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل گفت: توسعه کمی و کیفی و ارتقای زیرساخت‌ها و برنامه‌های فرهنگی دانشگاه فرهنگیان به همت مسئولان استانی انجام شده و در راستای حفظ جایگاه و کرامت اجتماعی مجموعه دانشگاه فرهنگیان در اردبیل تلاش‌های گسترده ای صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید: اطلاعیه مهم دانشگاه فرهنگیان | متقاضیان استخدام در دانشگاه فرهنگیان بخوانند

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل با اشاره به جایگاه و اهمیت دانشگاه فرهنگیان در تربیت نیروهای متعهد در تراز انقلاب اسلامی می گوید: مجموعه دانشگاه فرهنگیان جز فاخرترین مجموعه و ارزشمندترین ارگان در کشور است و ضروری است همه ما برای تحقق اهداف و پیشرفت این مجموعه تلاش کنیم.

به گفته او، در چند ماه گذشته و با تلاش شبانه‌روزی مجموعه مدیریتی دانشگاه فرهنگیان استان شاهد تحولات چشمگیری در زمینه تجهیز زیرساخت‌های رفاهی، آموزشی و سراهای دانشجویی در پردیس‌ها و مرکز بوده‌ایم.

محسنی از تقویت و بروزرسانی و بهبود برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برای ترم‌های آینده در این دانشگاه خبر داد و گفت: امیدواریم با اقدامات انجام شده شاهد تربیت نسل جدیدی از معلمانی باشیم که پرچمدار عزت و افتخار و ارزش در این سرزمین باشند.

اطلاعیه و فراخوان مهم دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان در اطلاعیه‌ای، جزئیات و شرایط جذب استاد میزبان پژوهشگر پسادکتری در این دانشگاه را اعلام کرد.

دانشگاه‌ فرهنگیان برای اعضای هیات‌ علمی میزبان پژوهشگر پسادکتری، فراخوان داد. جزئیات و شرایط جذب استاد میزبان پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

در اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان آمده است:

«معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان با هدف فراهم کردن زمینه‌های تحقیقاتی و رفع نیازهای پژوهشی در حوزه تعلیم و تربیت و بهره‌مندی از توانمندی علمی دانش‌آموختگان برتر داخل و خارج کشور، برای اولین‌بار پژوهشگر دوره پسادکتری می‌پذیرد.

اعضای هیئت‌علمی موظف دانشگاه فرهنگیان می‌توانند در صورت داشتن شرایط لازم، تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت‌ماه درخواست از طریق لینک‌های زیر ارسال کنند. 

فراخوان اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان جهت مشارکت در فعالیت‌های معاونت پژوهش و فناوری

فراخوان اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان متقاضی پذیرش پژوهشگر پسادکتری

شرایط مورد نیاز برای جذب استاد میزبان دانشگاه فرهنگیان

شرایط مورد نیاز برای جذب استاد میزبان دانشگاه فرهنگیان به شرح زیر است:

*دارا بودن حداقل مرتبه استادیاری و ۴ سال سابقه عضویت موظف در دانشگاه فرهنگیان.

*چاپ حداقل ۴ مقاله در مجلات معتبر علمی در سه سال اخیر (در ۲ مقاله نویسنده مسئول باشد).

*اتمام حداقل یک طرح پژوهشی یا راهنمایی ۴ پایان‌نامه یا رساله در دانشگاه فرهنگیان یا سایر دانشگاه‌های دولتی در ۵ سال اخیر.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر