خبر مهم آموزش و پرورش آذربایجان غربی

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی اعلام کرد: تحول در آموزش و پرورش اولویت اداره کل آموزش و پرورش استان است که با تشکیل ۱۵ کارگروه تخصصی در حال پیگیری است.

خبر مهم آموزش و پرورش آذربایجان غربی

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: کمبود نیروی انسانی از مشکلات آموزش و پرورش استان است که باید در سطح ملی پیگیری شود.

علی مطهری، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش وسیله پیشرفت کشور است و معلمان، فرماندهان سپاه پیشرفت ایران اسلامی هستند، اظهار کرد: آموزش و پرورش رکن رکین تمدن سازی در جامعه است و این مهم توسط معلمان میسر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص سرانه فضای آموزشی گفت: سرانه فضای آموزشی در استان ۴.۲۲ متر مربع به ازای هر دانش آموز است که از میانگین کشوری پایین تر است و نیاز مساعدت مسئولان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: تحول در آموزش و پرورش اولویت اداره کل آموزش و پرورش استان است که با تشکیل ۱۵ کارگروه تخصصی در حال پیگیری است.

مطهری با بیان اینکه شهید مطهری، شخصیت منحصر به فرد علمی و انقلابی بود که با ادبیات منطقی و علمی بر نسل جوان تاثیر گذار بود، افزود: تبیین اندیشه های انقلابی و تحکیم پایه های فکری جوانان در کنار حضور عملی در سیاست از قدمهای بسیار موثر شهید مطهری بود.

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر