ترافیک در این جاده ها سنگین است

رییس پلیس راه البرز آخرین وضعیت ترافیکی را تشریح کرد.

ترافیک در این جاده ها سنگین است

رییس پلیس راه البرز آخرین وضعیت ترافیکی را تشریح کرد.

رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه های تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان طی شامگاه یکشنبه خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.

سرهنگ‌ پیمان کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج- چالوس از محدوده گچسر تا نساء سنگین است.

وی اضافه کرد: همچنین ترافیک در خط شمالی آزادراه تهران - کرج از محدوده خاتم تا پل کلاک و در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری سنگین گزارش شده است.

رییس پلیس راه البرز یادآورشد: باتوجه به ناپایداری هوا و بارش برف و باران به ویژه در جاده کرج - چالوس ریزش سنگ و کوه متصور است و مسافران درحاشیه جاده توقف نکنند.

وی افزود: تمام ظرفیت های لازم برای کاهش تصادف و افزایش ایمنی جاده ای مردم و مسافران در نظر گرفته شده است و ۹۰ تیم محسوس و نامحسوس فعال هستند.

رییس پلیس راه البرز یادآورشد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی دارد و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

منبع: ایرنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر