انتشار کلید اولیه کنکور ارشد سال ۱۴۰۲ + لینک دانلود دفترچه سوالات و کلید اولیه ارشد

کلید اولیه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ منتشر شد

انتشار کلید اولیه کنکور ارشد سال ۱۴۰۲ + لینک دانلود دفترچه سوالات و کلید اولیه ارشد

کلید اولیه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲، در تمام رشته‌های امتحانی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در بعدازظهر روز پنجشنبه (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۱) و صبح و بعدازظهر روز جمعه (۱۲ اسفندماه سال ۱۴۰۱) برگزار شد.

در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲، تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۲۵۵ هزار نفر زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ نفر مرد بودند.

کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در این لینک https://result۲.sanjesh.org/keys/arshad۱۴۰۲/ در سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

سازمان سنجش اعلام کرده است تمام تنوع دفترچه‌ها در سامانه وجود ندارد و صرفاً کلید سوالاتی در این سامانه بارگذاری شده است که فایل دفترچه متناظر آن در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ اوایل خردادماه ۱۴۰۲ اعلام می‌شود و داوطلبان مجاز می‌توانند در اواسط خردادماه ۱۴۰۲ انتخاب رشته خود را انجام دهند.

نتایج اولیه رشته‌های دارای شرایط خاص و مصاحبه دار و آزمون عملی در اواخر خرداد اعلام می‌شود و مصاحبه‌ها و آزمون عملی این رشته‌ها در تیر و مردادماه انجام خواهد شد و نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در هفته اول شهریورماه ۱۴۰۲ منتشر می‌شود.

پیش از این دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در هریک از رشته‌های امتحانی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده بود.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر