تذکر تند یک نماینده مجلس به وزیر آموزش و پرورش | اسباب نارضایتی ایجاد نکنید

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی وضعیت استخدام معلمان خرید خدمت را نگران کننده عنوان کرد.

تذکر تند یک نماینده مجلس به وزیر آموزش و پرورش | اسباب نارضایتی ایجاد نکنید

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی وضعیت استخدام معلمان خرید خدمت را نگران کننده خواند و گفت: انتظار داریم سریع تر وضعیت استخدام این معلمان پیگیری شود و بیش از این اسباب نارضایتی شان را ایجاد نکنند.

غلامرضا منتظری در جلسه علنی امروز (سه شنبه- ۲۳ اسفند) در تذکری شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش و ریاست سازمان امور اداری و استخدامی درباره وضعیت معلمان طرح خرید خدمات آموزشی، گفت: آیا شایسته است پس از ۱۰ سال خدمت صادقانه در حوزه تعلیم و تربیت با این معلمان چنین برخوردی داشته باشیم؟ آیا شایسته است با معلمانی که با حداقل حقوق همکاری داشته اند اینگونه رفتار کنیم و ادامه همکاری‌شان را با موفقیت در آزمون گره بزنیم، معمولا آزمون در آغاز راه است و اگر پس از ۱۰ سال تجربه به توان آنها تردید داریم از روش های مهارت افزایی استفاده کنیم و بیش از این اسباب نارضایتی آنها را ایجاد نکنیم.

نماینده مردم گرگان در ادامه در خصوص مشکل آب آشامیدنی استان گلستان متذکر شد: استان گرگان و مرکز آن به جهت آب آشامیدنی با مشکل جدی مواجه است، لذا از میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه انتظار داریم در خصوص صدور مجوز خرید تضمینی و شیرین سازی آب از دریای خزر اهتمام ویژه داشته باشند.

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر