اطلاعیه مهم آموزش و پرورش درباره تعطیلی مدارس

آموزش و پرورش جزئیات تعطیلی مدارس در روزهای پایانی سال را اعلام کرد.

اطلاعیه مهم آموزش و پرورش درباره تعطیلی مدارس

آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس را می‌توانید در ادامه این مطلب بخوانید.

تعطیلی مدارس استان قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدارس استان قزوین برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در نوبت بعد از ظهر تعطیل شدند.

نقی سیاهکالی مرادی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین امروز (سه‌شنبه 23 اسفندماه 1401) اعلام کرد: تمامی مدارس استان قزوین به منظور پیشگیری از آسیب‌های ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال در نوبت عصر سه‌شنبه تعطیل شد.

سیاهکالی مرادی افزود: مدارس استان قزوین در نوبت بعدازظهر غیرحضوری و در بستر شاد برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در پایان یادآور شد: کلاس‌های مدارس در روزهای دیگر طبق برنامه، تا آخرین روز تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

تعطیلی مدارس استان کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: مدارس شیفت عصر استان امروز سه‌شنبه (۲۳ اسفندماه ۱۴۰۱) تعطیل است و آموزش‌ها غیرحضوری برگزار می‌شود.

هاشم ناظمی جلال، مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: در راستای پیشگیری از آسیب‌های ناشی از حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال برای دانش آموزان، تمام مدارس استان در نوبت بعدازظهر امروز سه شنبه تعطیل است.

او افزود: این تصمیم به پیشنهاد آموزش و پرورش و با موافقت استاندار کردستان اخذ شده است بنابراین آموزش دانش‌اموزان تمام مقاطع تصیلی استان از طریق شبکه آموزشی شاد انجام خواهد شد.

استان کردستان ۳۰۰ هزار دانش‌آموز دارد که در سه هزار و ۸۰۰ واحد آموزشی تحصیل می‌کنند.

زمان تعطیلی مدارس استان تهران

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد که امروز، سه‌شنبه (۲۳ اسفندماه ۱۴۰۱) همه مدارس نوبت عصر شهرستان‌های استان تهران دو ساعت زودتر تعطیل خواهند شد.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمامی مدارس شهرستان‌های استان تهران در نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ) در نوبت عصر، ۲ ساعت زودتر تعطیل خواهند شد.

علت این تعطیلی پیشگیری از آسیب‌های ناشی از حوادث شب چهارشنبه آخر سال اعلام شده است.

زمان تعطیلی مدارس استان خراسان رضوی

تمامی مدارس خراسان رضوی عصر امروز (سه‌شنبه، ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ) زودتر تعطیل می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تمامی مدارس استان در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در نوبت عصر امروز ۲ساعت زودتر تعطیل می‌شود.

امیر شوشتری، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با توجه به مراسم چهارشنبه آخر سال و با هدف تامین سلامت دانش آموزان و جلوگیری از وقوع حادثه برای این گروه، مدارس استان در نوبت عصر امروز ۲ ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.

او افزود: این تعطیلی بر اساس مصوبه شورای ادارای استان و شورای آموزش و پرورش اجرایی می‌شود و تمامی مدارس ملزم به اجرای آن هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد: از مدیران مدارس تقاضا می‌شود والدین دانش آموزان را از این تصمیم مطلع و سرویس‌های مدارس نیز باید در این زمینه همکاری کنند.

  • ناشناس

    مدارس را زودتر تعطیل کنید

ارسال نظر