دستگیری 124 نفر در تهران توسط پلیس | 17 انبار پلمپ شدند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تا به این لحظه 124 نفر در ارتباط با ورود موادمحترقه قاچاق دستگیر شدند و 17 انبار پلمپ شده است.

دستگیری 124 نفر در تهران توسط پلیس | 17 انبار پلمپ شدند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تا به این لحظه ۱۲۴ نفر در ارتباط با ورود موادمحترقه قاچاق دستگیر شدند و ۱۷ انبار پلمپ شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تا به امروز با بیان اینکه بیش از ۴ میلیون قطعه موادمحترقه پرخطر قاچاق کشف شده است، گفت: البته به کارخانه‌های داخلی که مواد محترقه کم‌خطر تولید کردند اجازه توزیع داده شد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در تلاش هستیم تا مردم شاهد افزایش احساس امنیت، کاهش جرایم و کوتاه کردن فاصله بین وقوع و کشفیات باشند که در نهایت پلیس شاهد رضایتمندی‌ مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه نگاه فرمانده کل انتظامی به چهارشنبه پایان سال یک نگاه اجتماعی است، افزود: اقدامات پلیس در تهران در راستای مقابله با افرادی که موادمحترقه را قاچاق می‌کنند و یا اقدام به تهیه و توزیع موادمحترقه پرخطر می‌کنند، بوده است تا بتوانیم چهارشنبه پایان سال کم‌خطری را تجربه کنیم.

محمدیان گفت: حدود ۸۰ تن از مواد اولیه ساخت موادمحترقه پرخطر را کشف و توقیف کردیم و همچنین در مکان‌های دیگر ۹ تن مواد اولیه دیگر کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از ۴ میلیون قطعه موادمحترقه پرخطر قاچاق کشف شده است، گفت: البته به کارخانه‌های داخلی که مواد محترقه کم‌خطر تولید کردند اجازه توزیع داده شد.

وی با بیان اینکه جلوگیری از مسدود شدن معابر و حفظ سلامتی شهروندان از اولویت پلیس در مراسم چهارشنبه پایان سال است، گفت: با کشف این تعداد از موادمحترقه ۵ میلیون صدای انفجار از شهر کم شده است.

محمدیان با بیان اینکه ارزش ریالی موادمحترقه قاچاق بیش از ۱۵ میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: تا به این لحظه ۱۲۴ نفر در ارتباط با ورود موادمحترقه قاچاق دستگیر شدند و ۱۷ انبار پلمب شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه برگزاری مراسمات خانوادگی ممنوع نیست، گفت: اگر در چهارشنبه پایان سال وسیله نقلیه فردی توقیف شود تا پایان فروردین ماه و اگر کسی دستگیر شود تا پایان ۱۳ فروردین مهمان پلیس هستند.

منبع: ایرنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر