آخرین خبر از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری

آخرین اخبار از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری اعلام شد.

آخرین خبر از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری

معاون منابع انسانی شهرداری تهران گفت: سه هزار و ۲۰۰ نفر تبدیل وضعیت شدند و هیچ‌کس از نیروهای خدمات اداری و هادیان شهر وجود ندارد که تبدیل وضعیت نشده باشد.

مهدی عباسی، عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به جابه‌جایی درختان در کمیسیون ماده ۷ گفت: اگر تاکنون جابه‌جایی درختان در برخی از مناطق انجام نشده است از آنجایی که فصل جابه‌جایی به پایان رسیده است، دیگر نباید این کار را انجام دهند.

او ادامه داد: در پایان سال شهرداران مناطق اختیاراتی دارند و باید به افراد مستمند توجه داشته باشند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به جذب نیروهای ایثارگران گفت: اگر تبدیل وضعیت ایثارگران قرار است انجام شود باید به هنگام انجام شود.

تبدیل وضعیت استخدامی ۳ هزار نفر در شهرداری تهران

در ادامه مجید باقری، معاون منابع انسانی شهرداری تهران گفت: عملکرد شهرداری تهران در تبدیل وضعیت بهترین عملکرد در میان تمام سازمان‌های کشور بوده است.

او ادامه داد: ۳ هزار و ۲۰۰ نفر تبدیل وضعیت شدند و هیچکس از نیروهای خدمات اداری و هادیان شهر وجود ندارد که تبدیل وضعیت نشده باشد.

باقری گفت: برای نیروهای حجمی اطلاعات دقیقی وجود نداشت و ۲ هزار و ۱۰۰ نفر مدارک خود را ارائه دادند که از آن میان هم هزار و ۱۰۰ نفر به گزینش اعلام شدند و تا روز گذشته ۳۲۰ نفر حکم دریافت کردند.

معاون منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه فقط شرکت خورد سرویس و پیمانکاران پسماند دارای مشکل هستند، گفت: دیوان عدالت اداری رسماً حکم داده است که در حوزه خودرو سرویس‌ها شهرداری تهران نمی‌تواند کاری انجام دهد اما هر زمان این مشکل برطرف شود آنها تبدیل وضعیت می‌شوند.

او با اشاره به نیروهای حجمی پسماند گفت: این نیروها ۱۲۰ نفر هستند و نوع قرارداد آنها دارای ابهام است و اگر این افراد تبدیل وضعیت شوند، خودمان دچار مشکل قانونی می‌شویم و به همین دلیل باید ابتدا مشکل قراردادشان حل شود.

منبع: ایرنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر