شرایط جدید آزمون استخدامی وزارت نفت در 1401 اعلام شد + لینک ثبت‌نام

جزئیات و شرایط جدید ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت اعلام شد.

شرایط جدید آزمون استخدامی وزارت نفت در 1401 اعلام شد + لینک ثبت‌نام

دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ اصلاح شد و متقاضیان می‌توانند اطلاعات ثبت‌نامی خود را ویرایش کنند.

ثبت‌نام آزمون شرکت‌های تابعه وزارت نفت به منظور استخدام نیروی انسانی متعهد، شایسته و توانمند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های تحصیلی مختلف در سال ۱۴۰۱، از تاریخ ۱۵ اسفندماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ اصلاح شد و باتوجه به اصلاحیه اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است.

بیشتر بخوانید: آزمون استخدامی وزارت نفت | ۳۵۰۰ نیرو استخدام وزارت نفت می‌شوند

بر این اساس آن دسته از متقاضیان آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ که قبلا نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت‌نام یعنی روز جمعه ۲۶ اسفند ماه 1401، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

متقاضیان ثبت‌نام آزمون شرکت‌های تابعه وزارت نفت می‌توانند در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مذکور که حاوی اطلاعاتی از قبیل شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز، محل خدمت و دیگر جزئیات است، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت، در صورت کسب نمره کتبی، لازم است در سایر مراحل استخدامی نظیر: مصاحبه فنی- تخصصی، روان‌شناختی، و گزینش شرکت کنند.

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر