رادان: «سرقت» آزار دهنده شده!

سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی که در خوزستان حضور دارد، با اشاره به اینکه موضوع سرقت مردم را آزار داده و مطالبه گری آن‌ها را به دنبال داشته، تاکید کرد: ما بحث سرقت را به صورت ویژه پیگیری می‌کنیم.

رادان: «سرقت» آزار دهنده شده!

 فرمانده کل انتظامی به همراه رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به منظور حضور در مراسم روز ملی راهیان نور و بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس وارد استان خوزستان شد.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به همراه سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به منظور حضور در مراسم روز ملی راهیان نور و بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس وارد استان خوزستان شدند.

بررسی عملکرد فرماندهی و مرزبانی استان خوزستان و حضور درمناطق راهیان نور از اهداف سفر سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور به استان خوزستان است.

سردار احمدرضا رادان پس از ورود به استان خوزستان در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهارداشت: در مسئولیتی که مقام معظم رهبری به بنده محول کردند هفت فرمان وجود دارد: جلب رضایت خدا، جلب رضایت مردم، تامین آسایش و امنیت مردم، ارتقاء توان پلیس، افزایش شأن و منزلت کارکنان و یک حکم کلی هم دادند که ابلاغ فرمودند همه سازمان‌ها کمک کنند و این فرصت مغتنمی شده تا از همین بابت ورود کنیم و کار‌هایی را انجام دهیم.

فرمانده انتظامی کل کشور با اشاره به اینکه موضوع سرقت مردم را آزار داده است و مطالبه گری آن‌ها را به دنبال داشته، تاکید کرد: ما بحث سرقت را به صورت ویژه پیگیری می‌کنیم و نیز در سراسر کشور شروع کرده‌ایم و مقرر شده تا پایان سال و در سال آینده این موضوع را به جد دنبال کنیم؛ همچنین جمع آوری معتادین متجاهر از دیگر برنامه‌های مهم ما است.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر