مدارس و دانشگاهها یکشنبه تعطیل و غیرحضوری شد

کارگروه اضطرار آلودگی هوا: به علت افزایش آلودگی هوا فردا یکشنبه(دوم بهمن) همه مدارس استان تهران به استثنای فیروزکوه و دماوند به صورت غیر حضوری برگزار می شوند/ مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی تعطیل هستند

مدارس و دانشگاهها یکشنبه تعطیل و غیرحضوری شد

کارگروه اضطرار آلودگی هوا: به علت افزایش آلودگی هوا  یکشنبه(دوم بهمن) همه مدارس استان تهران به استثنای فیروزکوه و دماوند به صورت غیر حضوری برگزار می شوند

کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران از تعطیلی تمامی کودکستان‌ها برای یکشنبه دوم بهمن ماه و فعالیت غیرحضوری کلیه مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی در سطح استان تهران به جز شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند خبر داد/تصمیم‌گیری برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بعهده روسای دانشگاه‌ها خواهد بود/آزمون‌های کشوری المپیاد علمی دانش آموزی طبق برنامه برگزار خواهد شد

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی کودکستان ها برای یکشنبه دوم  بهمن ماه تعطیل و کلیه مقاطع تحصیلی در استان‌ تهران به استثناء شهرستان‌های پردیس، دماوند و فیروزکوه برای فردا غیرحضوری شد.

بر اساس مصوبات این کارگروه، روز یکشنبه دوم بهمن ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند، فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

همچنین آزمون‌های المپیادهای علمی دانش آموزی در روز یکشنبه دوم بهمن ماه طبق برنامه برگزار خواهند شد.

 بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران، طرح زوج و فرد برای روز شنبه یکم بهمن ماه از درب منزل اجرا خواهد شد. فروش روزانه مجوز طرح ترافیک برای روز شنبه از سوی شهرداری تهران ممنوع است.

پلیس راهور و پلیس فاتب نیز باید از تردد شبانه کامیونها به جز کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی جلوگیری کند. همچنین فعالیت کلیه واحدهای تولید شن و ماسه و آسفالت و بتن آماده و کلیه معادن شرکت سیمان تهران، ممنوع خواهد بود.

همچنین شهرداری ها باید نسبت به جلوگیری از روشن ماندن و درجا کار کردن اتوبوس ها و مینی بوس ها در پایانه ها اقدام کنند. واحدهای اورژانس نیز باید نسبت به استقرار در میادین اصلی اقدام کنند.

از شهروندان تقاضا می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند و در صورت لزوم از ماسک مناسب N۹۵ استفاده کنند.

همچنین روسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش‌آموز موافقت کنند.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر