ریزش سقف دو کلاس در مدرسه‌ کاشمر

ریزش سقف دو کلاس درسی در کاشمر منجر به تعطیلی یک مدرسه دخترانه شد.

ریزش سقف دو کلاس در مدرسه‌ کاشمر

ریزش سقف دو کلاس درسی در کاشمر منجر به تعطیلی یک مدرسه دخترانه شد.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با تائید این خبر گفت: این اتفاق که در مدرسه دور دوم دخترانه نمونه ایمان رخ داده به دلیل ترکیدگی لوله پکیج در طبقه اول بوده است.

سعید تاج محمدی با بیان اینکه سقف کلاس‌ها کاذب هستند و اصلاً آجر و سیمانی نریخته است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این اتفاق در شب گذشته رخ داده و دانش آموزان در مدرسه حضور نداشته‌اند.

وی اظهار کرد: بازدیدها از مدرسه صورت گرفته و بلافاصله دستورهای لازم برای رفع مشکل صادر شده است، همچنین با هماهنگی‌های به عمل آمده دانش آموزان این مدرسه را طی امروز و فردا تعطیل کرده‌ایم تا مشکل به طور کامل برطرف شود.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: ضمن اینکه هیچ گونه مشکلی برای دانش آموزان به وجود نیامده از خانواده‌ها تقاضا داریم به هیچ عنوان به شایعاتی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، توجه نکنند.

وی افزود: اگرچه دانش آموزان می‌توانستند همین امروز هم در دیگر سالن‌ها تحصیل را ادامه دهند اما برای راحتی خیال خانواده‌ها تصمیم بر تعطیلی کامل مدرسه گرفته شد.

تاج محمدی عنوان کرد: سقف این دو کلاس درسی شب گذشته ریزش کرده و صبح امروز که مسئولان مدرسه متوجه شدند از ورود دانش آموزان جلوگیری شد.

طی بازدید از محل مدرسه تنها سقف کاذب کلاس درسی ۱۶۲ به طور کامل و کلاس ۱۵۱ و دفتر مدرسه به طور جزئی دچار ریزش شده و برای سایر کلاس‌ها نیز مشکلی به وجود نیامده است.

مدرسه دور دوم دخترانه نمونه ایمان با ۲۹۰ دانش‌آموز دارای ۱۲ کلاس درسی است.

 

منبع: ایسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر