ماجرای دردناک دختربچه 4ساله‌ در چهارراه مکی‌آباد

روایت دختری چهارساله که به همراه یک زن در چهارراه مکی‌آباد سیرجان اقدام به تکدی‌گری می‌کرد، توسط سرپرست اداره بهزیستی شهرستان سیرجان بیان شد.

ماجرای دردناک دختربچه 4ساله‌ در چهارراه مکی‌آباد

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان سیرجان گفت: کودک چهار ساله سیرجانی که در یکی از چهارراه‌های سیرجان تکدی‌گری می‌کرد، با حکم قضایی به مرکز مداخلات اجتماعی منتقل شد.

حسین علی بردستانی، سرپرست اداره بهزیستی شهرستان سیرجان بیان کرد: بر اساس گزارشات مردمی دختری چهارساله به همراه یک زن در چهارراه مکی‌آباد سیرجان اقدام به تکدی گری می‌کرد که کارشناسان بهزیستی با مراجعه به این چهار راه اقدامات اولیه را جهت شناسایی محل زندگی و تذکر لازم به مادر این کودک انجام دادند.

بردستانی گفت: مادر این کودک دچار اعتیاد است و از کودک برای تکدی گری استفاده می‌کرد. متاسفانه پس از چند روز مجدد گزارشی مبنی بر تکدی گری مجدد این کودک دریافت شد و مشاهده شد که زنی که همراه کودک است تغییر کرده و پس از تحقیقات مشخص شد مادر این کودک اقدام به اجاره وی به شخص جدید کرده است که این بار با حکم قضایی کودک به مرکز مداخلات اجتماعی منتقل شد.

تو از مردم خواست به هیچ عنوان به متکدیان کمک نکنند و اجازه ندهند متکدیان از کودکان و از راه دلسوزی مردم اقدام به سوء‌استفاده کنند. این کودک هم اکنون در مرکز نگهداری کودکان بهزیستی سیرجان نگهداری می‌شود.

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان سیرجان همچنین از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشابه بهزیستی را در جریان قرار دهند.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر