پسرکشی خونین در باریکه

پس از حضور ماموران کلانتری 27 ابوذر در محل، زن میانسالی به آنها مراجعه و عنوان کرد بین همسر و پسرش درگیری رخ داده که طی آن فرزند 23 ساله‌اش با ضربات چاقو به شدت زخمی شده است.

پسرکشی خونین در باریکه

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری پدر ۵۵ ساله‌ای در کرمانشاه خبر داد که پسر ۲۳ ساله خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود. 

سردار جمال سلمانی، جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: پس از وقوع درگیری خانوادگی منجر به قتل جوانی ۲۳ ساله در محله باریکه کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

او ادامه داد: پس از حضور ماموران کلانتری ۲۷ ابوذر در محل، زن میانسالی به آنها مراجعه و عنوان کرد بین همسر و پسرش درگیری رخ داده که طی آن فرزند ۲۳ ساله‌اش با ضربات چاقو به شدت زخمی شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: ماموران در ادامه با مشاهده جوان زخمی متوجه شدند وی به علت شدت جراحات وارده جانش را از دست داده که متعاقب آن نسبت به دستگیری پدر مقتول اقدام کردند.

سلمانی یادآوری کرد: فرد دستگیر شده نیز در بازجویی ها به ارتکاب قتل پسرش اعتراف و عنوان کرد پس از درگیری مقتول با مادر خود که به خاطر دریافت پول بوده، دچار خشم شده و با چاقو ضرباتی به وی وارد کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر